Kas me peame oma karma tasakaalustama

Nii et sa ütled, et me saame ja peame selle energia ära puhastama või oma karma tasakaalustama?

Jeesuse vastus:
Muidugi. Karma tasakaalustamiseks on palju viise. Et sellest energia puhastamise protsessist täielikult aru saada, on sul vaja mõista, et on kahte tüüpi valestikvalifitseeritud energiat. Võiks öelda, et on sisemine energia ja väline energia. Kui sa sooritad mingi teo, mis ei ole Jumala seadustega kooskõlas,  siis juhtuvad kaks asja.

Üks on see, et see tegu loob energiaimpulsi, mis saadetakse maailma. Albert Einstein leidis, et kui sa reisid Maast eemale ja jätkad samas suunas minemist, siis sa lõpuks pöördud oma lähtepunkti  tagasi vastassuunalt. See ruumi-aja kontiinum moodustab suletud silmuse. Kui sa saadad universumisse energiaimpulsi, siis see rändab läbi ruumi–aja kontiinumi ja pöördub lõpuks sinu hinge juurde tagasi. Endastmõistetavalt võtab see aega, sellepärast inimesed tavaliselt ei saa  väljasaadetud karmat silmapilkselt kätte.

Teine asi, mis juhtub, kui sa rikud Jumala seadusi, on see, et sa lood hulga valestikvalifitseeritud mentaalset ja emotsionaalset energiat. Kui sa reageerid millegi vähemaga kui armastus, siis lood sa mentaalset ja emotsionaalset energiat, mis vibreerib kriitilisest tasemest allpool. Seda energiat ei saadeta universumisse, see ladustatakse sinu isiklikku energiavälja, mis on sinu hinge osa. Sinu hing kannab seda energiat endaga kaasas ka pärast seda, kui füüsiline keha sureb.

Ma mõistan, et paljud inimesed ei taha reinkarnatsiooni ideed aktsepteerida sellepärast, et nad ei taha võtta isiklikku vastutust selle eest, mida nad minevikus tegid. Aga see on vältimatu fakt, et enamus inimesi on sellel planeedil juba sadu kordi reinkarneerunud. Neil on olnud sadu eluaegu ebatäiuslike põhjuste loomiseks, mis saadeti universumisse. Nad on genereerinud ka negatiivset mentaalset ja emotsionaalset energiat, mis on kogunenud nende isiklikku energiavälja. See karma ja toksiline energia muutub hingele koormaks. See saab suuresti piirata sinu võimeid väljendada oma tõelist individuaalsust, väljendada oma Jumalast antud loovust ja elu üle rõõmu tunda. Järelikult, sinu enda parimates huvides on alustada selle energia eemaldamist.

Kui sul on vaimse kasvuga tõsi taga, siis pead sa seda valestikavalifitseeritud energia koormat kergendama, nii selle energia osas, mis on ladustatud sinu isiklikku energiavälja kui ka selles osas, mis tuleb sulle universumist tagasi. Seda väljendit, et isik  on haamri ja alasi vahel, saab rakendada selle kohta, millest me räägime. Hing on sõna otseses mõttes selle valestikvalifitseeritud energia haamri vahel, mis  on kogunenud hinge energiavälja ja selle karma alasi vahel, mis saadetakse universumi poolt tagasi. Selleks, et maksimaalset vaimset kasvu saavutada, on sul vaja leida efektiivseid viise selle valestikvalifitseeritud energiaga tegelemiseks.

Nagu ma varem seletasin, ei ole valestikvalifitseeritud energia puhastamise osas midagi rasket ega müstilist. Sul on lihtsalt vaja tõsta valestikvalifitseeritud energia  sagedust ja sa teed seda sellega, et kutsud Ülevalt välja vaimset valgust   ja suunad seda valestikvalifitseeritud energiasse. See on loomulik protsess, mida igaüks saab ära õppida. Ma võiksin lisada, et iga isik, kel on vaimse kasvuga tõsi taga, peaks selle protsessi ära õppima.


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine