Oma minevikuenergia tasakaalustamine

Kas sa saad anda mõned praktilised viisid valestikvalifitseeritud energia puhastamiseks?

Jeesues vastus:
Ma olen juba rääkinud sellest, kuidas energiavälja puhastada, luba mul nüüd fokuseeruda sellele, kuidas tegeleda tagasipöörduva välise energiaga, tagasipöörduva karmaga. Kui sa lood toksilise energia laine, mis saadetakse universumisse, siis läheb aega, enne kui see energia sulle tagasi tuleb. Tegelikult see karma tagasitulek võtab tavaliselt mitu eluaega. See aeg, mis kulub energia  tagasitulekuks, on armu periood. Sa  võid vaadelda energiat kui võlga elule. Kui sa kasutad oma aega targalt, siis võid sa saada vaimseks miljonäriks enne, kui sul võlg tagasi maksta tuleb. Sel juhul võla tagasimaksmine ei lõhusta sinu elu.

Sellepärast ma käskisin inimestel koguda aardeid Taevas (Matt.6:19). Kui sul on piisavalt aardeid, siis saab see sinu tagasipöörduva negatiivse karma kustutada.

Peaaegu iga religioosne rituaal või praktika oli kavandatud selleks, et aidata inimestel luua positiivset energiat, positiivset karmat ja sellega elu võlg ära maksta. Sa  saad teha seda ka positiivsete mõtete, positiivsete emotsioonide ja positiivsete tegude kaudu.  Seda nimetab piibel headeks tegudeks nimetab. Pane tähele, et head teod ei ole ainult väliste tegudega piiratud. Head teod sisaldavad sinu mõtteid ja  tundeid, sest väline tegevus on lihtsalt psühholoogilise põhjuse tagajärg, mis algab mõtete ja emotsioonide tasandil. Negatiivne tegu ei ilmu kuskilt olematusest. Ta algab negatiivse mõtte vormist, mis vabastab negatiivse emotsiooni, mis lõpuks päästab lahti välise tegevuse.

Kui sa vaatad piiblit lähemalt, siis  näed sa, et Moosese seadus tegeles inimeste  väliste tegude ümberkujundamisega. Mäejutluses väitsin ma, et see ei  ole piisav, kui sa   abielurikkumisest hoidud; sul tuleb ületada abielurikkumise soov (Matt.5:28). Me oleme nüüd astunud uude vaimsesse tsüklisse, milles on inimestel vaja mõista seda, et ainult negatiivsetest tegudest hoidumine ei ole piisav. Sul on vaja puhastada ka  oma mõtted ja tunded.

Kui sa ei loo positiivset karmat selleks, et tagasipöörduvat karmat kustutada, siis lõikad sa paratamatult karma tagajärgi. See võib ilmuda sinu elus õnnetuste, haiguste või negatiivsete sündmuste kujul. Väga paljud inimesed imestavad, „miks heade inimestega juhtuvad halvad asjad “. Aga põhjus on selles, et need head inimesed ei  olnud nii head möödunud elus ja nüüd lõikavad nad seda, mida nad on külvanud.  

Sul tuleb paratamatult tasakaalustada möödunud eludes tehtud karma, sest kosmiline  peegel peegeldab selle sulle tagasi. Sinu valida on, kuidas sa selle karma tasakaalustad. Kas sa teed häid tegusid ja kasutad vaimseid tehnikaid selleks, et karmat kustutada enne, kui see ilmub negatiivsete sündmustena või valid sa selle kustutamise raskel viisil? Ma mõistan, et kuna minu algsed õpetused karmast ja reinkarnatsioonist jäeti kristlusest välja, siis enamus inimesi Läänes ei ole teadlikud, et neil on selles osas valik. Aga neil on valik harida ennast, uurides teavet  mittekristlikest  allikatest ja siis teha oma eludes vastavad muudatused.

Teine viis karma kustutamiseks on kasutada vaimseid tehnikaid selleks, et välja kutsuda kõrgsagedusega energiaid, et tõsta tagasipöörduva karma vibratsiooni. Teiste sõnadega,  sinu energiavälja ladustunud toksilise energia ümbermuutmise tehnikad transmuteerivad ka sinu tagasipöörduva karma. Aga on oluline, et kõik tõelised vaimsed otsijad mõistaksid, et lihtsalt selle sisemise või välise energia transmuteerimine, mis on juba valesti kvalifitseeritud,  ei ole piisav. Sul tuleb peatada rohkema sellise energia genereerimine ja ainus viis selle tegemiseks on minna oma psühholoogiasse ja eemaldada need haavad ja alateadlikud arvutiprogrammid, mis põhjustavad  selle, et sa lähed  ebatäiuslikesse mõtetesse, tunnetesse ja tegudesse.

 


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine