Mis on hing

Me oleme palju rääkinud hingest, aga me ei ole tegelikult defineerinud, mis hing on. Mõned inimesed tahavad teada, kas hing on füüsiline, vaimne või mõlemat?

Jeesuse vastus:
Nagu ma olen palju kordi öelnud, kõik on tehtud energiast ja energia on vibratsioon. Vibratsioonil on erinevad tasandid ja mõned energia vormid vibreerivad selles sageduse spektris, mida me nimetame materiaalseks universumiks. See on see, mida mina nimetaksin füüsiliseks ehk materiaalseks energiaks. Hing nagu kõik muu on tehtud energiast, aga ta ei ole tehtud sellest energiast, mis vibreerib füüsilises spektris. Seepärast hing ei ole füüsiline.  

Iga eluvool on Jumala individualiseeritus ja sinu individuaalsus on ankurdatud Mina   Olen Kohalolekusse. Kui sinu eluvool otsustas laskuda materiaalsesse universumisse, et kogeda elu sellel Jumala loomingu tasandil, siis lõi ta enda pikenduse, mis muutus hingeks. Vaimne mina lõi hinge omaenda energiatest, aga selle loomise protsessis madaldati hinge vibratsiooni. Hinge energiad vibreerivad  natuke kõrgemal tasemel kui materiaalse universumi energiad. Sellepärast võiks öelda, et  hing saab sellesse maailma siseneda, aga ta ei ole sellest maailmast, mis  tähendab seda, et ta ei ole tehtud selle maailma energiatest. Füüsiline keha on tehtud selle maailma energiatest, aga hing lihtsalt eluneb füüsilises kehas nii nagu juht läheb autosse ilma selle osaks muutumata.


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine