Õige motivatsiooni loomine

Paljud inimesed ignoreerivad isikliku muutumise vajadust, kuni nad leiavad ennast suure kriisi keskelt. Alles siis hakkavad nad otsima viise muudatuse loomiseks, aga sageli ei otsi nad õiget muutumist. Nad otsivad kerget väljapääsu, kiiret lahendust otsese valu leevendamiseks. Emamikul juhtudest ei anna see soovitud tulemusi ja paljud inimesed loobuvad arakstehtutena või meeleheite tundega. Sellest on kahju, sest kui inimesed vaid tõstaksid oma motivatsiooni veidi kõrgemale tasemele, oleks tulemusi küllaga.

Õige motivatsioon tähendab seda, et sa ei püüa millestki halvast lihtsalt kergelt eemale saada, vaid sa liigud millegi parema poole. Sa ei püüa vältida valu ja oma vahetu olukorra ebamugavust, vaid sa otsid kestvat muudatust, mis võtab sind maha ühest kriisist teise  mineku sõtkeveskilt. Kui sa tahad püsivat muudatust oma elus, siis on tähtis mõista ühte  vaimse tee põhiprintsiipidest.

Kui inimesed otsivad kerget väljapääsu, siis on nad tavaliselt selles illusioonis lõksus, et nad saavad muuta oma maailma ennast muutmata. Nagu me hiljem avastame,  elus on kõik vastastikku seotud, sinu seesmine olukord ja sinu väline olukord kaasa arvatud. Sa võib-olla loed seda teksti sellepärast, et  loodad luua väga spetsiaalseid muudatusi oma välises olukorras. See motivatsiooni vorm ei ole vale, aga sul on vaja arvestada seda, kuidas on võimalik neid muudatusi esile kutsuda.

Muutus tuleb ainult siis, kui sa võtad omaks aktiivse elule lähenemise.

 

 


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine