Mis hämmastab mind inimolendite juures kõige rohkem

Kui te minult küsiksite, mida ma leian inimolendite juures kõige hämmastavamana, siis ütleksin ma, et see on nende võime vastu võtta täielikult vale ideed ja uskuda, et see on tõde. Inimolenditel on võime uskuda uskumatut, mis isegi Jumalat üllatab. Mis minusse puutub, siis kõige naeruväärsem idee, mis inimestel on, on see, et nad saavad Jumala Poja tappa või hävitada tema õpetused.

Oo jaa, nad tõesti tapsid mu keha 2000 aastat tagasi. Oo jaa, nad eemaldasid mu originaalsed õpetused minu elu kirjalikust aruandest. Aga isegi katkendlikud seletused, mis piiblis leiduvad, sisaldavad minu tõeliste õpetuste  ja Jumala ajatute õpetuste elemente. Piibel väidab, et Jumal kirjutas oma seadused teie seesmistesse osadesse. Mina kirjutasin ka oma tõelised õpetused teie hinge seesmistesse osadesse ja  see, mida ma selle raamatuga pakun, on lihtsalt meenutus sellest, mida te oma hinge sügavuses juba teate.

Mina olen avatud uks, mida ükski inimolend ei saa sulgeda. Mina olen tõe hääl, mida ei saa igavesti vaikima panna ega eitada.

Minu tõde, minu õiged õpetused on olnud inimkonna kollektiivses teadvuses juba rohkem kui 2000 aastat. Välisele ilmumisele vaatamata on see Elav Tõde, mida ma sellele planeedile tõin, kulisside taga töötanud. Ta on töötanud oma tee läbi paljude teadvuse kihtide ja on nüüd valmis inimkonna teadliku teadvuse laval pakatama.

Selle maailma jõud mõtlevad, et nad saavad kuidagi nurjata minu sellele planeedile tuleku eesmärgi. Tegelikult on nad lihtsalt aeglustanud minu tõeliste õpetuste laialdast vastuvõttu ja nad on teinud seda väga ajutisel alusel (Jumala ajataju järgi mõõtetuna).

Kui te selleks valmis olete, siis kuulute te inimeste gruppi, kelle hinge on Jeesus Kristuse õiged õpetused kirjutatud. Teil on ainult vaja need õpetused oma välisesse mällu ja teadvusse tuua. See raamat ei saa teile öelda midagi sellist, mida te juba mingil oma olemuse tasandil ei tea. Muidu ei oleks te võimelised seda   mõistma ega aktsepteerima.

Tundke lihtsalt ära ja aktsepteerige seda fakti, et teil on olemas võime, loomupärane Jumala poolt antud võime, mis on sama vana kui teie hing, selleks et tõde teada saada. Te ei vaja välist autoriteetiomavat kuju või organisatsiooni selleks, et enda jaoks tõde määratleda. Minu tõde on Elav Tõde, mida ei saa piirata ühegi sellel planeedil leiduva doktriini ega ususüsteemiga. Minu tõde on suurem kui elu, suurem vähemalt sellest eluvormist, mida enamus inimesi oma praeguses teadvuseseisundis tunnevad.

Lubage endal ära tunda, et teil on võime teada saada tõde oma südame seest. Lubage endal ära tunda ja aktsepteerida, et õiged Jeesus Kristuse õpetused on teie hinge sisse kirjutatud. Otsustage, et te püüate tuua seda tõde oma välisesse teadlikolekusse. Kui te hakkate seda unustatud tõde nägema, siis võtke ta vastu ja omage julgust tema peal tegutseda.

Mina olen Jeesus Kristus. Ma soovin näha, et te tõuseksite nendest piirangutest kõrgemale, mida te vastu võtnud olete. Ma soovin näha, et te võtaksite vastu oma tõelise identsuse kui piiramatu vaimne olevus, kes saab sama kergelt luua Jumala täiust kui seda inimlikku ebatäiust, mida te praegu kogete.

Lubage mul viia teid rännakule oma praeguselt teadvuse tasemelt oma tõelise identsuse täieliku äratundmiseni. Ma luban, et see saab olema teie eluaja rännak.

 


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine