Minu sõna seeme

Kui te ikka veel kahtlete selles, kas see ikka on tõeline Jeesus Kristus, kes teiega selle raamatu kaudu räägib, siis heitke pilk piiblisse endasse. Piibel väidab väga  selgelt, et ma rääkisin rahvahulkadele tähendamissõnadega, aga kui me olime isekeskis, siis õpetasin ma kõiki asju oma jüngritele. See lihtne väide, mille need, kes minu õpetusi võltsisid, silmapaari vahele jätsid ja unustasid piiblist välja võtta, on piisav selleks, et  öelda neile, kes on avatud meelega, et ma õpetasin kahel erineval tasemel. Mul olid välised õpetused kavandatud selle teadvuse taseme jaoks, mida enamus elanikkonnast jagas ja mul olid seesmised õpetused nende jaoks, kes olid vaimsel teel kaugemale jõudnud ja kes olid sellepärast kõrgemale ja otsesemale õpetusele avatud.

Kui ma 2000 aastat tagasi ilmusin, siis olid vähesed inimesed võimelised minu seesmisi õpetuse nende puhtaimas vormis mõistma. Sellepärast kasutasin ma tähendamissõnu, et seletada neid õpetusi massidele, aga minu tähendamissõnad, millest paljusid ei ole võimalik  tänapäeva pühakirjast leida, andsid minu sõnumi ikkagi edasi.

Tänapäeval on olukord dramaatiliselt muutunud. Kuigi minu välised õpetused on ära moonutatud, külvas see Elav Sõna, mille ma sellele planeedile tõin, seemne inimkonna kollektiivsesse teadvusse. Oo jaa, võimud on trampinud selle seemne sügavale maa sisse, nii et teda ei ole enam näha. Aga see akt ise viis minu Sõna seemne viljakasse pinnasesse, kus ta sai rahus võrseid ajada.

Minu Elava Sõna seeme on juba 2000 aastat võrsunud. Nüüd on ta tugev ja valmis läbi mulla tungima ja teie teadvuses õitsema hakkama. Tänapäeval on miljonid inimesed seesmistel tasanditel ette valmistatud minu  tõelisi õpetusi avalikult mõistma ja aktsepteerima.

Kui te uut testamenti loete, siis näete te, et ma ütlesin korduvalt: „Kellel on kõrvad, need kuulgu.“ Tänapäeval on palju rohkematel inimestel kõrvad selleks, et minu tõelisi õpetusi kuulda.

 


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine