Miks on maailmas religioon?

Ma tahaksin, et te mõtleksite selle üle, miks on selles  maailmas religioon? Kas te arvate, et Jumala vajab religiooni? Kas te arvate, et sellel Olevusel, kes lõi uskumatult suure  ja keeruka universumi, on mingi vajadus selle järele, et need inimolendid, kes elavad planeedil, mis on nagu tolmukübemeke lõpmatuses, et nad teda kummardaksid? Ma ei taha sellega öelda, et inimolendid ei ole Jumala jaoks tähtsad. Ma ütlen lihtsalt seda, et Jumal on piiramatu, lõputu Olevus, kellel ei ole inimlikke vajadusi. See idee, et Jumal vajab kummardamist, on veel üks näide tagurpidisest mõtlemisest.

Lihtne fakt on see, et Jumal ei vaja seda, et inimolendid teda kummardaksid. Religioon ei ole Jumala pärast loodud.

Ta loodi teie pärast.

Lihtne fakt on see, et Jumal ei vaja religiooni. Inimolendid vajavad religiooni ja on väga tähtis, et te mõistaksite, miks.

Jumal lõi teid oma kuju ja sarnasuse järgi. Teil on olemas teadvuse võime kogeda Jumala lõpmatu Olevuse täiust. Aga kui teie hing otsustas materiaalsesse universumisse laskuda, siis seisite te silmitsi väljakutsega, mis on üsna tõsine.

Te peate mõistma, et minu Isa majas on palju eluasemeid. Sellega mõtlen ma seda, et on olemas palju erinevaid Jumala loomingu tasandeid. Tänapäeva teadlased on leidnud, et kogu materiaalne universum on energiast tehtud. Energial on vibratsioon.

Te teate, et teie silmad saavad avastada ainult neid energialiike, mida me nähtavaks valguseks nimetame. Te teate ka seda, et on olemas palju valguse vorme ja palju teisi energia vorme, mida teie silmad ei suuda avastada. Sellepärast on olemas palju erinevaid vibratsiooni kihte ehk tasandeid. Tegelikult tuleks mõelda selle peale, et Jumala loomingu totaalsus on tohutu, kuid piiramatu vibratsioonide kontiinum.

Nähtav valgus on lihtsalt üks selle vibratsioonide kontiinumi osa. Samamoodi on materiaalne universum lihtsalt üks tasku vibratsioonide suures kontiinumis. Teie meeled ja lihaliku meele madalam teadvus saavad tajuda ja mõista ainult üht väikest taskut sellest vibratsioonide kontiinumist, mis Jumala loomingu moodustab. Seda väikest taskut kutsute te materiaalseks universumiks.

Ainus erinevus nähtava valguse ja nähtamatu valguse vahel on vibratsiooni erinevus. Ainus vahe materiaalse universumi ja Jumala loomingu kõrgemate tasandite vahel on vibratsiooni erinevus. Ainus erinevus Taeva ja Maa vahel on vibratsiooni erinevus.

Jumala vibratsioonide kontiinumis ei ole läbistamatuid takistusi. Materiaalse universumi vibratsioonide ja vaimse universumi madalaima taseme vibratsioonide vahel on olemas lahutav joon, üks tase, mis on vibratsioonilt  otse materiaalse universumi kohal. See eraldav joon ei ole läbistamatu takistus. Aga teie füüsilised meeled ja madalam teadvus ei ole kunagi võimelised seda eraldusjoont ületama. Sellepärast näib füüsilistele meeltele ja madalamale teadvusele, et on olemas takistus materiaalse maailma ja vaimse maailma vahel.

 


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine