Otsige ja te leiate

Veel kord, ma olen teadlik, et mõned inimesed valivad ortodoksi ideede külge klammerdumise ja kasutavad neid vabandusena selle jaoks, et tagasi lükata seda, mida ma siin annan. Seepärast heitkem veel kord pilk pühakirjale ja minu Galilea Jeesuse elule.

Ma väitsin varem, et ma olen hämmastunud, et nii paljud inimesed usuvad teatud ideid minu kohta. Samal ajal olen ma hämmastunud, et on nii palju loogilisi küsimusi, mida siirad kristlased ei ole küsinud. Kõigepealt pühakirjas leiduv minu elu aruanne tõstatab rohkem küsimusi kui ta küsimustele vastab.

Kas ma ei öelnud: „Otsige ja te leiate?“

Miks siis nii paljud kristlased kardavad küsida?

Kas ma ei öelnud: „Küsige ja te saate?“, mõeldes, et kui te küsite teadmist ja kindelolekut, siis te selle tõepoolest ka saate.

Miks siis nii paljud kristlased kardavad küsida?

Miks nii paljud kristlased hoiavad kinni uskumustest ja doktriinidest, kui mina ja mu Isa oleme valmis andma teile teadmist ja tõestust?

Kas te kardate teada saada?

Kas te kardate, et kui te saate otsese teadmise, siis peate te loobuma nendest uskumustest, mis panid teid mugavust tundma? Ära karda, väike kari; Isal on suur rõõm teile otsest teadmist oma kuningriigi kohta anda.

 


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine