Kuldne ajastu

Saint Germaini tervitussõnum:
Saint Germain olen mina. Tere tulemast minu poolt sponsoriseeritud veebilehele, kus avaldatakse õpetusi, mis saavad äratada nii sind kui ka paljusid teisi selle eesmärgi mõistmisele, miks te olete siin sel  meie planeedi ajaloo kriitilisel hetkel.

Mu armsad, te võite mitte kunagi varem kuulnud olla sõnu „Saint Germain“ või „Kuldne ajastu“ – vähemalt mitte oma välise meelega, kuid te võite tunda oma südames, et olete enamat kui seda on väline meel.

Ma palun teid vaadata kõrgemale oma välisest meelest ja tema kalduvusest välja praakida see, mis on tundmatu. Ma palun teid häälestuda oma südamele ja kuulatada, kas seal ei liigata midagi, kas pole seal igatsust millegi parema järele, vabaduseigatsust, mu armsad.

Kui te vaatate tagasi oma elule, siis näete te,  et olete alati tundnud, et ühiskond võiks olla turvalisem ja olukord parem siin sellel planeedil. Teil on alati olnud tunne, et kõik võiks olla paremini, et sellel planeedil on ilminguid, mis võiksid siin olemata olla.

Mu armsad, miks on olnud teis see igatsus ja niisugused unistused? Kas ei või see olla seepärast, et olemise südames on teil – mitte igatsus, ka mitte unistus – vaid sisemine teadmine, mu armsad, et Kuldse ajastu ilmumisse toomine on selgelt võimalik, ega pole utoopiline soovunelm.

Mu armsad, selle lehekülje leidmine pole juhuslik!

Mu armsad, kui teis on igatsus tuua ilmumisse parem ühiskond, siis võib see tulla sellest, et olete üks minu omadest. Te olete üks miljonitest eluvooludest, kes tuli vabatahtlikult kehastusse sel ajajärgul tooma ilmumisse Saint Germaini Kuldset ajastut planeedile Maa.

Mu armsad, kõik selle veebilehe õpetused teenivad üht eesmärki ja see on äratada neid, kes on osalised Kuldse ajastu toomisel. Ma palun teil häälestuda oma südamele, kui uurite minu ja teiste meistrite poolt antud õpetusi.

Muidugi, mu armsad, te ehk teate juba, et teil on võime ületada väline meel, minna enese sisse ja TEADA, mis on õige. Ja kui te seda tõde teate, mu armsad, siis see tõde TEEB TEID VABAKS! See vabastab teid olema see, kes te tõeliselt olete ja nautima Vabaduse Leeki, mis Mina Olen.

Mu armsad,
mina,
Saint Germain,
hoian Vabaduse Leeki selle planeedi jaoks
- ja teie jaoks.
Pöörduge oma südamesse,
häälestuge oma kõrgemale olemusele.
Julgege vabalt väljendada oma vaimset potentsiaali, mille Jumal  teile on andnud.

Sest ma ütlen teile, mu armsad,
et Kuldse ajastu ilmumisse toomiseks vajan ma kriitilist hulka inimesi,
 kes julgevad väljendada on kõrgemat olemust – häälestuda Kuldsele ajastule, et tuua see füüsilisse ilmnemisse oma välise olemuse kaudu.

Julgege OLLA!
Julgege olla vaba!

Julgege olla siin all kõike seda, mida te juba olete Üleval.

Julgege olla avatud ukseks, et Maa saaks olla siin alla kõike seda, mida ta juba on Saint Germaini südames.

 

 


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine