Ainuke probleem

Ainuke probleem tänapäeval planeedil Maa on see, et enamus inimesi on laskunud või langenud sellesse teadvuse seisundisse, milles neil ei ole enam elu vaimse külje otsest taju. Tegelikult on paljud inimesed laskunud sellesse teadvuse seisundisse, milles neil ei ole enam mälestust oma vaimsest päritolust ega oma identsusest vaimsete olenditena. Nad sõna otseses mõttes usuvad, et nad on surelikud, piiratud inimolendid, kes on vangistatud sellesse materiaalsesse universumisse ja et peale selle materiaalse universumi ei ole midagi.

Ei ole absoluutselt mingit viisi selleks, et isik saaks tõusta madalamast teadvuse seisundist kõrgemale, kasutades materiaalses universumis leiduvaid energiaid. Madalam teadvus on tehtud selle universumi vibratsioonidest. Te lihtsalt ei saa kasutada neid energiaid selleks, et ehitada Taevasse viivat treppi.

See trepp, mida Jakob nägi, ei olnud  materiaalsetest energiatest tehtud trepp. See trepp oli tehtud vaimsetest energiatest, nimelt Kristus-teadvusest.

See, mida ma püüan aidata teil näha, on see, et kui te juba madalamasse teadvuse seisundisse langenud olete, siis teie hingel ei ole mingit viisi ennast sellest madalamast teadvuseseisundist vabastada. Te ei saa  omal jõul edasi jõuda. Te ei saa kasutada materiaalse universumi energiaid selleks, et  madalamast teadvusest vabaneda. Sellepärast peaaegu iga religioon sisaldab välise päästja kontseptsiooni.

Kui isik on madalamasse teadvusse langenud, siis see isik saab vabaneda ainult siis, kui päästja vaimsest valdkonnast tuleb sellesse maailma ja annab hingele karika, mis sisaldab universaalse Kristus-teadvuse kõrgemaid energiaid.

Tõeline Päästja on universaalne Kristus-teadvus. See universaalne Kristus-teadvus loodi Jumala poolt selsamal hetkel, kui Jumal vormimaailma lõi. Ma ütlen siin seda, et see universaalne Kristus-teadvus on eksisteerinud aegade algusest peale. Teiste sõnadega, ta on eksisteerinud rohkem kui 2000 aastat.

Ma tulin tooma õpetusi selle Kristus-teadvuse kohta ja andma selle inimolendi eeskuju füüsilises kehas, kes oli Kristus-teadvusega ühinenud.

Mina ei leiutanud Kristus-teadvust.

Jumal ei loonud Kristus-teadvust minu sünni ajal. Universaalne Kristus-teadvus on alati eksisteerinud ja ta on alati olnud inimolenditele kättesaadav, sest ta on tõesti avatud uks, mida ükski inimene ei saa sulgeda.

Ainus  viis lunastuse saamiseks on  see, et hing peab vastu võtma teatud osa universaalsest Kristus-teadvusest. See Kristus-teadvus muutub siis juuretiseks, mis kergitab kogu isiku teadvuse leivapätsi.

Ilma Kristus-teadvuseta ei saa ükski liha päästetud. Sellepärast lõin ma Elu Leiva murdmise rituaali. Elu Leib on mõeldud Kristus-teadvust esindama. Ma ei mõelnud kunagi, et see kett saaks kunagi lõhutud. Minu mõte oli, et minu jüngrid annavad Elu Leiba teistele. See Elu Leib tõstab siis inimeste teadvust, kuni nad on saavutanud piisava Kristus-teadvusega üksolemise taseme, et nad omakorda saaksid Elu Leiba teistele anda.


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine