Elu eesmärk

Kui te jõuate selle olulise tõe seesmisele äratundmisele, siis arendate te kiiresti välja uue elu perspektiivi inimolendina. Te mõistate nüüd, et elu eesmärk on lunastus, teie vaimsesse maailma ülestõusmine. Te näete ka, et selle eesmärgi realiseerimise võti on läbi astmelise protsessi minek, mida ma olen vaimseks teeks nimetanud. Te peate vähehaaval madalama teadvuse seljast võtma ja uue meeleseisundi, Kristus-teadvuse selga panema.

Sajandeid, ei tuhandeid ja tuhandeid aastaid on inimolendid uskunud, et lunastus on väline protsess, mille üle nendel kontroll puudub.

Ma ütlen teile, et see ei ole nii.

Lunastus ei toimu nii, et te passiivselt välist päästjat ootate, kes äkki ilmub ja teie eest töö ära teeb.

Ma väitsin varem, et te tõepoolest vajate välist päästjat. Aga see väline päästja on ainult avatud ukseks, mille kaudu Jumal  saab teile anda osakese universaalsest Kristuse teadvusest. See osakene tegutseb siis juuretisena, mis kergitab kogu teadvuse leivapätsi.

Elava Sõna, Elu Leiva edasiandmine on ainult mündi üks külg. Mündi teine külg on see, et teil on vaba tahe ja et see Vaba Tahte Seadus on  materiaalse universumi jaoks ülim. Te teate minu tähendamissõna külvajast, kelle seeme langes viljakandmatule maale. Päästja peab ilmuma ja andma teile tükikese Kristus-teadvust. Aga kui te ei tee vaba tahte valikut see Kristus-teadvus vastu võtta,  siis teie lunastus ei saa lihtsalt toimuda.

Ma saan teile Elu Leiba pakkuda, aga ma ei saa teid sundida seda Elu Leiba vastu võtma. Ma võin teid elavate vete juurde juhtida, aga ma ei saa teid jooma sundida. Ma saan anda teile oma Kristus-teadvust, nagu ma teen seda selle raamatu ridadega, aga ma ei saa sundida, et te lubaksite sellel Kristus-teadvusel teie teadvust kõrgemale tasemele tõsta.

Teie teadvuse tõstmine saab aset leida ainult siis, kui te teete otsuse, et lasete sellel juhtuda. Tegelikult on teil vaja palju otsuseid teha. Teil on vaja teha igapäevaseid otsuseid seljast võtta vana inimene ja selga panna uus, vaimne „inimene.“

 

Madalamal teadvusel on väga sügav uskumus, et on olemas kerge väljapääs, et on olemas kiire lahendus või mingi automaatse lunastuse vorm. See uskumus on ellu äratanud idee, et mina olen ainus Jumala Poeg ja et lihtsalt minusse uskumise ja väitmisega, et mina olen Issand ja Päästja, saate te automaatselt lunastatud.

 

Mina olen Jeesus Kristus ja ma ütlen teile, et ei ole niisugust asja nagu automaatne lunastus.

 

Lunastust pakutakse igale inimolevusele Jumala kingitusena. Aga lunastuse võti ei ole kingituse pakkumine, sest vihm sajab tõepoolest nii õiglaste kui ebaõiglaste peale.

 

Lunastuse võti on kingituse vastuvõtmine. Ilma selle vastuvõtmiseta ei saa Jumal teid päästa. Jumal peab lihtsalt ootama, kuni te teete otsuse tema kingitus vastu võtta.


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine