Otsustage oma Tõelise Olemuse kasuks

Ma olen öelnud, et lunastus on aeganõudev protsess. Aga enne, kui te ei tee täiesti teadlikku otsust, et te tahate Jumala juurde tagasi tulla, ei saa te lunastuse teed isegi alustada. Nii kaua kui te hoiate kinni oma algsest otsusest Jumalast ära pöörduda, ei saa te vaimset teed alustada.

Kuidas oleks teil võimalik alustada Jumala kuningriiki tagasitõusmise protsessi, kui te ikka veel sellest kuningriigist eemale jooksete? Peaks olema selge, et see ei ole lihtsalt võimalik.

Te ei saa kahte peremeest teenida. Te ei saa majja siseneda, nii kaua kui te majast eemale jooksete. Te ei saa edasi liikuda nii kaua, kui te tagurpidi kõnnite. Te ei saa mulle järgneda  nii kaua, kui te astla vastu üles lööte.

Ma püüan aidata teil näha seda, et paljud inimolendid leiavad ennast praegu ummikust. Nad on manööverdanud ennast umbtänavasse, ummikusse või sinna, mida me vaimseks lõksuks-22 nimetame.

Väga paljud inimesed on õnnetud oma praeguses olukorras ja tunnevad, et elu on üks jätkuv kannatuste vool. Aga nad ei taha teha seda otsust, mille abil saaksid nad vabaneda madalama teadvuse viletsusest ja kannatusest.

Situatsioon on lihtne.

Kui te tõesti tahate oma elu parandada, siis peate te otsuse tegema. Te peate valima, millist peremeest te teenite. Kas te teenite lihaliku meele peremeest, türanni? Või teenite te Kristus-teadvuse tõelist Meistrit? Kas te valite lihaliku meele surma või Kristus-meele elu?

Mina, Jeesus, ütlen nagu Mooses enne mind ütles „Valige Elu!“

Valige Kristuse teadvuse tõeline elu. Valige oma tähelepanu fokuseerimine minu peale ja võtke vastu Elu Leib, mida ma teile annan. Võtke. Sööge, see on minu ihu (Kristuse meele ihu), mis teie jaoks murtud on.


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine