Kutse 10 000 Kristusega ühinenule

Ma tean, et 10 000 hinge on seesmistel tasanditel  ette valmistatud selleks, et saavutada täielik Kristuse teadvuse määr sellel eluajal. Enamus nendest hingedest andsid  vabatahtliku nõusoleku  sellele missioonile tulemiseks enne, kui nad kehastusse tulid. Enamus nendest inimestest ei ole veel oma missiooni teadlikule mõistmisele tulnud. Aga kui need 10 000 inimest saavad selle raamatu ja aktsepteerivad neid õpetusi, siis saavad nad kiiresti tõusta kõrgele Kristus- teadvuse tasemele. Selletõttu saavad nad olla selleks säravaks eeskujuks, mida miljonid teised saavad järgida.

Enamus neist 10 000 hingest on seesmistel tasanditel kõrge Kristus-teadvuse taseme juba saavutanud. Seepärast on paljudel nendel inimestel potentsiaal  teha läbi väga kiire muutus oma praeguselt teadvuse tasemelt Kristsuse kõrge tasemeni.

Ma võin teile kinnitada, et kui need 10 000 inimest saavutavad kõrge Kristus-teadvuse taseme ja jätkavad edasiminekut täieliku Kristuse teadvus-suunas, siis hakkate te nägema väga dramaatilisi muudatusi planeedil Maa.

Ma tean, et miljonid inimesed on ette valmistatud seesmistel tasanditel selleks, et teadlikult aktsepteerida oma Kristuseks saamise potentsiaali. Need inimesed on juba saavutanud teatud Kristus-teadvuse määra. Aga neil tuleb veel tükk maad edasi minna, et saavutada selle täielik määr, kuid kui nad teevad siira pingutuse, võivad nad selle saavutada veel sellel eluajal. Ma võin kinnitada, et kui need miljonid inimesed võtavad vastu minu selle raamatu ja võtavad vastu minu õpetused, siis teevad nad tohutu panuse sellel planeedil ilmuvate positiivsete muudatuse heaks.

Kui 10 000 inimest aktsepteeriksid oma Kristsust  ja kui veel miljonid aktsepteeriksid Kristsuse potentsiaali, ei oleks planeet Maa enam kunagi endine. Te näeksite sõna otseses mõttes nii paljusid muudatusi mõnede kümnendite jooksul, et tuleviku shoki kontseptsioon saaks täielikult uue tähenduse.

Sellise ärkamise tulemusena inimkonna tohutu hulk tõuseks kõrgemale oma praegusest materialismi, lootusetuse ja meeleheite teadvusest. Inimesed tunnistaksid elu vaimset külge. Inimesed saaksid uut lootust sellest, kui nad näevad, et dramaatilised muutused hakkavad toimuma. Inimesed saaksid uue tähenduse ja eesmärgi tunde. Nad mõistaksid, et elu ei ole midagi sellist, mis on neile peale sunnitud, ega ole ta ka mingi karistuse vorm vihaselt Jumalalt.

Elu on ime.

  • Elu on kingitus.
  • Elu on kasvu võimalus.
  • Elu on võimalus väljendada oma Jumala poolt antud individuaalsust.
Elu on puhas rõõm

Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine