Minu nägemus Maa kohta

Mu armastatud südamed, kui te teete pingutuse, et vaigistada oma meelt ja emotsioone ja et minna sügavale oma südame sisse, siis näitan ma teile vähemalt osa sellest visioonist, mida ma planeet Maa jaoks hoian. Kui te vilksamisigi seda visiooni näeksite, siis saaksite te nii palju tõstetud, et teie elu ei oleks enam kunagi endine. Te mõistaksite, et Jumalal on lahendus planeet Maa iga probleemi jaoks. Te mõistaksite, et Jumal on valmis seda lahendust ilmutama, niipea kui inimesed tõstavad oma teadvuse taset nii, et nad saavad olla avatud ukseks, mille läbi seda lahendust saab materiaalsesse maailma tuua.

Veel enam, te mõistaksite, et teil on olemas potentsiaal selleks, et saada avatud ukseks, mille läbi Jumal saab ilmutada ühe või mitu lahendust nendele probleemidele, mida inimolendid praegu lahendamatuteks peavad.

Te ei saa mulle öelda, et see teid ei eruta.  Ma tunnen teid, ma tunnen teie hinge seesmistel tasanditel  ja ma tean, et teil on sügav seesmine soov  näha positiivseid muudatusi planeedil Maa.

Mu armastatud südamed, kui te loete neid sõnu, siis olete te üks minu karjast. Te olete üks minu teenritest. Te olete üks minu  vendadest ja õdedest Vaimus. Te juba töötate minuga seesmistel tasanditel. Aga ma saan teha palju rohkem teie ja inimkonna jaoks teie läbi, kui te teadlikult mõistate oma jumalikku päritolu ja oma potentsiaali Kristsust ilmutada.

See on peaaegu piiritu, mida ma saaksin selle planeedi jaoks teha, kui mul oleks 10 000 Kristusega ühinenud hinge kehastuses ja miljoneid inimesi, kes siiralt püüdlevad Kristusega ühinenud olevusteks saamise poole. Aga me peame kusagilt alustama. Kõik algab ühest isikust, kes otsustab tõsta oma teadvust. Kui te soovite aidata minu  visiooni esile tuua, siis peate te alustama ainult ühest kohast., kust seda võimalik teha on, nimelt enda muutmisest. Tehke pingutus ja keerake teadvuse ketast nii, et te saaksite kuulda mind rääkimas teiega teie südame vaikuses. Ma näitan teile mõõtu mõõdu vastu teie isikliku Kristsuse teed.

See ei ole tühi lubadus. Kui te kuulate mind avatud meele ja südamega, siis te kuulete mu häält. Te teate, et see olen tõepoolest mina, teie Valguse Vend Jeesus Kristus, kes teiega räägib. Kui te tunnete minu hääle selle raamatu kaudu ära, siis te tunnete minu hääle ära ka oma südames.

Julgege kuulata.

Julgege olla

Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine