Isiklik kasvamine

Oma vaimse kasvu intensiivistamise abivahendid

Hea uudis on see, et sa pole sündinud patune ega kõrgeltarenenud ahv. Sa pole oma kontrolli alt väljasolevate olukordade ohver, sest sinu elu iga valdkonda – IGA valdkonda – saab muuta, muutes põhjuse, mis muutmistvajava olukorra põhjustas ja see põhjus asub sinu enda meeles. Arendades oma meelt, suudad sa saavutada meisterlikkuse mistahes oma eluolukorra üle. 

Mis on halb uudis? Halbu uudiseid polegi. Oma elu ON võimalik muuta, kuid see nõuab töötamist enese kallal ja see nõuab tahet mõelda oma mõttekasti piire ületades. Kui tahad sellele pühenduda, näed varsti ka tulemusi nagu on tõestanud seda juba paljud vaimsed otsijad. 

Selles sektsioonis leiad sa õpetused, mis juhendavad sind sinu isiklikul teel elu parema mõistmise ja oma olukordade üle parema valitsemise suunas. Leiad praktilisi abivahendeid visualisatsioonist ja meditatsioonist kuni valguse väljakutsumiseni. 

Siin on põhiõpetusi, kuidas omaks võtta vaimsemat maailmavaaadet, samuti õpetusi oma tõelise identiteedi tundmaõppimiseks, õpetusi minakomponentide kohta ning oma egolt – sinu vaimse kasvu kõige suuremalt komistuskivilt – maski mahavõtmise juhtnööre. 

Siin on õpetusi vaba tahte kohta ja sellest, kuidas üle kasvada oma isiklikust mentaalsest kastist, muutes küsitavaks tavapärase mustri elu tajumisel. Samuti leiad  siit õpetusi selle kohta, kuidas saada teadlikuks selle elu plaanist, mille sa tegid koos oma vaimse õpetajaga enne veel, kui sa siia ellu sündisid.


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine