Müsteeriumi kool

Kuidas vaimne kool võib aidata edendada sinu vaimset kasvamist

Vaimset kooli kujutatakse  traditsiooniliselt eksootilise paigana, mis peaks asuma tavaühiskonnast eraldi. Vaimses koolis leiad sa kõrgema kategooria õpetaja, kes annab sulle kõrgemad initsiatsioonid, needsamad, mida väärt oled saama, sest olles leidnud vaimse kooli, oled sa muidugi juba ka kvalifitseerunud edasijõudnud õpilaseks. 

Niisugusesse arusaama vaimsest koolist on segatud mõte, et on neid, kes on väärt vaimset kooli leidma ja neid, kes pole seda väärt. Ja niisugune käsitlus meeldib end väärtolijate-sekka-arvaja egole väga, kuid seesugune suhtumine pärsib vaimset kasvu.   
                                                    Ja nüüd:
                     Kas oled valmis astuma TÕELISSE vaimsesse kooli?

Tegelikult -  sa juba oledki selles, sest tõeline vaimne kool ongi materiaalne universum ja planeet Maa kujutab endast spetsiifilist klassiruumi! Me oleme kõik pidulikult vastu võetud vaimsesse kooli ja need, kes leiavad edasijõudnute initsiatsioonid, on juba hakanud otsima võimalusi, et olla üks kogu eluga selle asemel, et leida võimalusi end teiste suhtes upitada. 

Selles sektsioonis leiad sa õpetusi ülestõusmise kui materiaalse universumi vaimse kooli ülima eksami kohta. Sa leiad õpetusi teel isiklikku Kristsusse, mis on sinu ülestõusmiseks ettevalmistamise protsess. Sa leiad siit nii edasiviivaid nõuandeid kui ka teadmisi vale-õpetajate ja selle teadvuse kohta, mida nemad kasutavad vaimsete otsijate eksitamiseks välisele teele, mis kunagi õigele eesmärgile ei vii. Sa leiad siit ka kõrgemaid õpetusi vaimsete kiirte kohta, mida tavaliselt salajasteks kiirteks nimetatakse.

 


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine