Looduskatastroofide vaimne põhjus

Ema Maria; 24. jaanuar 2004:

Aga siin on midagi veel, millest ma ei rääkinud oma eelmises vestluses  ja ma soovin nüüd anda teile lisaõpetust selle kohta:

  • Te peaksite mäletama, et esimene Dhyani Buddhadest on Vairochana ja vastav mürk on asjatundmatus. Asjatundmatus on see, mis paneb inimesi tarduma piiratud uskumustesse ja keelduma nendest uskumustest kaugemale kasvamisest ja oma maailmavaadet laiendamast. See põhjustab tõepoolest Maa koore tardumise  ja sellepärast  maavärinate tõeline põhjus, vaimne põhjus, on inimolendite asjatundmatus. Surve pinna all suureneb sel ajal, kui inimesed asjatundmatult oma tegemisi pinnal teevad. Kui surve jõuab kriitilise massini, siis Maa rappub ja inimesed äratatakse toorelt unest.
  • Järgmine Dhyani Buddha on Akshobya, ja vastav mürk on viha. Kui vihal lubatakse kuhjuda, siis mõjutab ta Maad ennast ja kui viha jõuab kriitilise tasemeni, siis ilmub ta vulkaaniliste pursete näol. Seepärast on vulkaanide vaimseks põhjuseks viha ja vihkamine, mis on inimkonna kollektiivsesse teadvusse kogunenud. See viha koguneb edasi  ja loob soovi  kellelegi hoopi anda. Kui Ema Maa väljendab inimlikku soovi hoopi anda, siis sülitab ta välja sula laavat oma koore kõige nõrgemast punktist.

    Järgmine nimekirjas on Buddha Ratnasambhava  ja vastav mürk on uhkus. Kui uhkus kuhjub, siis ehitab ta surve teistele muljet avaldada, nad „ära puhuda”. Kui see surve vabastatakse, siis ilmub ta  ägedate tuulte ja tormidena. See muutub siis orkaanide, tornaadode ja teiste ägedate tormide põhjuseks.
  • Järgmine Buddha on Amithaba  ja vastav mürk on ahnus. See on tunne, et midagi ei ole kunagi küllalt  ja loob soovi hävitada ära kõik, mida te ei saa omada või kontrollida. Ahnus on nagu tuli, mis põletab kõike ja ei saa kunagi rahuldatud, ei saa kunagi küllalt. See on inimolendite poolt süüdatud tulekahjude, äikese ja välgu või teiste looduslike põhjuste poolt alustatud tulekahjude   põhjus. See on ka põua põhjus, mis Maad põletab. See viis paljudele metsatulekahjudele, mida te olete näinud viimaste aastate jooksul, tulekahjudele, mis laastasid neid tohutuid alasid, kusvarem oli roheline ja viljakas mets ja maa.
  • Järgmine Buddha on Amogasiddhi  ja mürk on kadedus ja armukadedus. Kadedus ja armukadedus on nagu tõusuvesi, mis lõpuks katab Maa. Kadedus on  üleujutuste vaimne põhjus, olgu see üleujutus põhjustatud vihma või ookeani enda poolt, mis ei ole võimeline oma piiridesse jääma. Te võiksite meelde tuletada seda ütlemist, et vihm sajab nii õiglaste kui ebaõiglaste peale (Matt.5:45), mis tähendab, et Jumal annab oma kingitusi kõikidele võrdselt. Inimeste kadedus on see, mis põhjustab Jumala kingituste ebavõrdse jaotamise, põhjustades sellega vihma tasakaalustamata vallandumise, mis viib üleujutuseni.
  • Kuues Dhyani Buddha on Vajrasattva  ja vastav mürk on mitte-tahe, mitte-olemine ja uskumatus. Kui te sellele mürgile alistute, siis keeldute te tegutsemast. Te tardute  ja tulemuseks on see, et te külmute ära. Seepärast selle mitte-olemise seisundi füüsiline väljendus on tõepoolest jää. Vastupidiselt sellele, mida teadus teile praegu ütleb, on sellel planeedil minevikus olnud palju tsivilisatsioone, mis on peaaegu jäljetult kadunud. Need tsivilisatsioonid kustutati jää- aegade poolt ära. See, mida teadlased ja paljud teised ei mõista,  on see, et ka jää-aeg on inimolendite teadvuse poolt põhjustatud. See on põhjustatud selle fakti poolt, et inimolendeid on laskunud tahte puudumise ja mitte-olemise seisundisse. Nad keelduvad olemast, kes nad Jumalas on ja seepärast nad külmuvad. Planeet ise külmub ja lõpuks kustutab oma tsivilisatsioonid.

Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine