Õige partneri otsimisest

Küsimus: Kuidas leida elus õige partner? Kas peaks mitte midagi tegema ja lihtsalt õiget inimest ootama, kes lihtsalt tuleb või siis võtma aktiivse hoiaku ja otsima, kuigi ei tea, kust täpselt ? Kõige lähim soovitus, mille ma leidnud olen, on soovitus suudelda sadu konni enne, kui leiad selle ühe, kes siis printsiks (või printsessiks)  muutub, kuid mul on selle suhtes seesmine tõrge. Missugune oleks vaimsest seisukohast õige lähenemine?

Vastus Jeesuselt (26. oktoober 2010):
Vaimsest seisukohast pole sinu poolt kirjeldatud passiivne ega ka aktiivne lähenemine eriti konstruktiivne. Ma soovitaksin võtta aktiivse lähenemise selles mõttes, et keskenduda oma vaimsele teele. Pane tähele mu sõnu 2000 aastat tagasi, mis siiani kehtivad selle suhtes, mida sa vajad elus:

Otsige esmalt Jumalariiki ja tema õigust ja siis antakse teile muu pealekauba. (Matteuse 6:33)

Selle asemel, et hoida oma meeles niisugune kontseptsioon, nagu on seda õige partneri „leidmine“, muuda oma lähenemine õige partneri „magnetiseerimiseks“  Nagu üle terve selle veebilehe õpetatakse, on kõik see, mida sa siin maailmas näed, inimkonna teadvuse väljendus. Kõik see mis juhtub sinu elus, on sinu teadvuse väljendus.

„Jumalariigi otsimine“ on Kristus-teadvuse poole püüdlemise metafoor. Ehk siis selle asemel, et keskenduda sellele, mida sa välisest allikast saada tahad, keskenda oma tähelepanu oma teadvuse tasandi tõstmisele, mille abil sa kergesti leiad seda, mida sa tõeliselt tahad.

See põhjus, miks enamus inimesi on „õiget“ partnerit otsides  viltu läinud, on enesestmõistetavaks pidamine, et „õige“ on see partner, kellega koos olles nemad ise endid muutma ei pea. Nad otsivad partnerit, kes kompenseeriks nende psühholoogia lahendamata aspektid ja nii võiksid nad tunda ennast   tervikliku ja õnnelikuna,  ega peaks oma silmas palki vaatama. Kui nad tõesti niisuguse partneri leiaksid, siis võiks neil olla mugav elu, kuid see oleks kahjulik nende vaimsele kasvamisele. 

Kui te otsite partnerit, kes on samal teadvuse tasandil kui teie, mis oleks siis selle tulemus? Te tõmbaksite ligi partneri, kes vastab teie praegusele teadvuse tasandile. Selles pole midagi halba, kui te võtate kõike kui kasvamise võimalust.

Teiste sõnadega, te olete tõmmanud enda juurde praeguse partneri sellepärast, et see partner omab isikupära, mis tõmbab teist välja selle, mis teis on vaja ületada selleks, et saavutada edu oma Kristsuse poole liikumises. Kui te kasutate oma praegust suhet võimalusena eneseületamiseks, siis aitab see teid teie teel edasi. Ent, kui te selle „konna“ maha jätate ja  jätkate “selle ühe otsimist sadade hulgast,“ siis te edasi ei arene ja tõmbate ligi sama tüüpi partnereid. Ma kinnitan teile, et see võib kesta ka rohkem kui sadu kordi erinevate kehastuste vältel. Ja tegelikult pole sellel garantiid, et sadade konnade läbisuudlemisel ikkagi üks neist printsiks muutub. Kui te minu jutus kahtlete, siis minge lähima tiigi juurde ja hakake proovima. 

Minu point on selles, et enamus inimesi võtavad enesestmõistetavalt seda, et nemad on juba „õige“ partneri tulekuks valimis. Kuid tegelikult pole seis valdava  osa inimeste puhul nii. Enamus peavad minema läbi ühe või mitme suhte,  et arenedes  eneseületamise läbi  tõusta teadvuse tasandile, kus nad oleksid suutelised magnetiseerima enda juurde selle partneri, kes on „õige“ nende jaoks sellel eluajal.

Mida me mõtleme, kui räägime „õigest“ partnerist? Teil on jumalik plaan selle kehastuse jaoks ja see sisaldab teatud teadvuse tasandile jõudmist ja siis elu teenimist selle tasandi baasil. Seega on „õige“ partner see inimene, kes saab aidata teil astuda viimase sammu selle teadvuse tasandi suunas, mille teie olete eesmärgiks võtnud selles elus ja kes siis saab aidata teil pakkuda elu teenistusse oma kõrgem potentsiaal. Ma eelistaksin nimetada seda  teie „vaimseks“ partneriks sõna „õige“ asemel.

Kuid te peate läbima protsessi selleks, et magnetiseerida  oma vaimne partner enda juurde ja tihtipeale nõuab see enne mitme suhte läbimist. Võiks öelda, et olemasolev partner on alati teie  “õige“ partner. Te magnetiseerisite endale oma praeguse partneri, sest tema etendab suurepärast võimalust teie jaoks selleks, et te astuksite järgmise sammu oma isiklikul teel. Ja kui te olete selgeks õppinud kõrgeima võimaliku õppetüki selles suhtes olles, siis liigute te sammukese edasi teel oma vaimse partneri enda juurde magnetiseerimisel – ja mis võiks olla halvasti niisuguse stsenaariumi puhul?.

Kui sa tunned, et sa pole seni elus „õiget“ partnerit leidnud, siis on sul enda psühholoogiaga veel vaja teha tööd. Lõpeta unistamine ja kullapaja otsimine vikerkaare lõpus. Kääri käised üles ja tee kõik selleks, et tervendada oma psühholoogiat, et sa leiaksid iseenda. Sul pole  mingit võimalust  endale vaimse partneri leidmiseks enne, kui sa pole leidnud oma mina, kuni sa oled suletud ega suuda väljendada oma kõrgemat potentsiaali selles elus. Kuni sa pole leidnud Jumalariiki iseenda seest ja õigust lukust lahti keerata oma kõrgeim potentsiaal selleks eluks, ei tõmba sinu „õige“ partneri otsingud sinu juurde su vaimset partnerit. 

“Õige“ partneri otsingud ilma püüdluseta muuta iseennast, on kaariku hobuse ette rakendamise katse. Seda lihtsalt ei saa teha. See, mida teha SAAB, on mitmete abivahendite rakendamine oma psühholoogia tervendamiseks, mis on nii sellel veebilehel kui ka mujal.

Ja muidugi töötab see kõik siis, kui te ikka tegelikult ja tõeliselt tahate leida oma “õiget“ partnerit, mis tähendab, et te tahate muuta iseennast, mis on eelnevalt vajalik selleks, et tõmmata enda juurde oma  vaimne partner, aga mitte see, kes hakkab teile teie lahendamata psühholoogiat tagasi peegeldama. Kõrgem suhtevorm ei ole saavutatav, kui te ei tööta enda kallal. Paljud inimesed ei taha teha seda tööd ja nad jätkavad unistamist niisugusest partnerist, kellega koos olles ei peaks nad enda kallal tööd tegema, sest see partner on ”niiiii” täiuslik. Ja senikaua, kui te unistate, võite te alati mõelda välja oma partnerile omadusi, nagu teil parasjagu vaja on ilma, et reaalsus teid segaks.

Muidugi, kui SEE ongi teie kogemus, mida te selle elu jooksul saada tahate, siis ei ole minul vastuväiteid, sest mina austan vaba tahte seadust. Kuid sel juhul te minu nõuannet ei vaja ja mul pole midagi pakkuda. Kuid kui te tõesti tahate jõuda oma kõrgeima potentsiaalini, mis sisaldab vaimse partneri leidmist, kuid pole ka selle leidmisega piiratud, siis on mul palju pakkuda, sest nimelt Veevalaja ajastu üks eesmärke on tuua kokku need, kellel on kõrgeim potentsiaal suhete teemaga töötamisel ja kõrgeim potentsiaal olla vaimses suhtes teistele eeskujuks, kus partnerid paljundavad nii enda kui oma partneri talente ja seega moodustavad kõrgema ühenduse, kui siiani on inimesed suutnud saavutada.

Kui aeg saab küpseks, siis Maarja Magdaleena, kes on praegu Ülestõusnud Meister Magda, ja mina anname edasi õpetused kõrgematest suhetest läbi oma tunnistajate. Kuid pole põhjust seda ootama jääda, sest alati on küllalt õpetusi saadaval selle kohta, kuidas oma teadvust tõsta. Jätkake töötamist selle kallal, et teist endast saab võimalik parim parter ja uskuge sellesse, et lõpuks te tõmbate enda juurde oma vaimse partneri. Otsige, ja te leiate, see on tõsi – kuid vaid siis, kui te otsite iseenda seest.

 


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine