Häälestumine sisemisele Kristusele

Jeesus: Ma olen täiesti teadlik, et see sait ei saa vastata kõikidele sinu küsimustele. Kuid ma ei kavatse  jätta sind lohutuseta. Sul on olemas võime suhelda otse minuga ja oma Kristuse Minaga. Selle ühenduse rajamine võib võtta teatud aja ja nõuda teatud pingutust. Aga kui sa kasutad järgmist harjutust, siis on see protsess palju kergem.

Järgmine harjutus on visualisatsioon, mis on kavandatud selleks, et aidata sul saada  isiklikke vastuseid igasugustele küsimustele, mis sul võivad olla. Ma väga soovitan enne selle harjutuse tegemist sul kasutada vastavaid tehnikaid, et sulgeda ennast massiteadvuse energiate eest. (Vt.. vaimse kaitse loomine).

Sa  pead mõistma, et selles maailmas on palju jõude, kes püüavad sul takistada õigete vastuste saamist. Kui need jõud ei suuda sul takistada otsest sidet minuga, siis püüavad nad anda sulle valesid ideid ja vastuseid.

Sa  pead mõistma ka seda, et sinu enda meele sees on olemas jõud (seesmine vaenlane on sinu lihalik meel), kes püüavad seda ühendust segada. Need jõud püüavad anda sulle vastuseid, mida nad tahavad, et sa saaksid. On üldinimlik tendents, et inimesed kuulevad seda, mida nad tahavad kuulda. Sa pead olema sellest tendentsist teadlik nii, et sa saaksid järk-järgult luua eristamisvõime, mis võimaldab sul näha ebatäiuslikud vastused läbi ja ära tunda need vastused, mis otse minult tulevad.

Praktiline harjutus
VISUALISEERIMINE SEESMISEKS HÄÄLESTUMISEKS

Järgmine harjutus on suureks abiks sinu eristamisvõime arendamiseks ja ühenduse loomiseks.

1. Mine vaiksesse ruumi, kuhu sa saad mõneks ajaks (vähemalt 10-15 minutit) segamatult jääda. Istu mugavasse tooli, nii et sind ei segaks keha ebamugav asend.

2. Veeda 10-15 minutit, sulgedes ennast ebatäiuslike energiate eest (kasuta tehnikaid, mis on Vaimse kaitse leheküljel).

3.Visualiseeri, et Peaingel Miikaeli inglid ümbritsevad sinu isiklikku energiavälja.  Seal on neli inglit, üks igal küljel. Need inglid on 12 jalga pikad ja nad kannavad mõõkasid, mis põlevad ereda sinise leegiga. Nad on valmis ja võimelised kaitsma sind kõikide selle maailma jõudude eest.

4. Nüüd pööra oma tähelepanu oma Kõrgemale Minale, kes asub otse sinu pea kohal. Tee vaikselt järgmine kinnitus:

Ma kutsun Jeesuse Kristuse nimel välja hiilgava valge valguse seina oma keha, meele ja energiavälja ümber. Ma aktsepteerin, et see energia suleb mind selle maailma energiate eest. Nüüd kutsun ma välja Violetse Leegi, et ta põleks seespool valguseseina ja hävitaks ära kõik ebatäiuslikud energiad minu enda olemuses.

Luba endal mõne hetke jooksul tunda , et  oled täielikult suletud selle maailma energiate eest.

5.  Kui sa tunned, et oled rahus, siis keskenda oma tähelepanu oma rinna keskele füüsilise südame kõrgusel. Visualiseeri, et sinu rinna sees põleb vaimne leek. See vaimne leek ei vaja põlemiseks kütust. See on tuli, mis toidet ei vaja.

6. Keskenda oma tähelepanu sellele leegile ja luba oma tähelepanul siseneda leeki endasse. Leegi taga näed sa ukseava. Sisene sellest ukseavast. Sisenedes jõuad sa tunnelisse. Kui sa edasi liigud, siis näed sa  kirjeldamatut valgust tunneli lõpus.

7.   Jätka edasiliikumist, kuni  jõuad tunnelist välja ja astud valgusesse.

8. Nüüd  näed sa, et  oled sisenenud imeilusasse aeda. Aeda ümbritseb kõrge hekk. Aias on ilusad lillepeenrad ja jalgteed. Aia keskel on purskkaev, mis mahedalt sahiseb. Ümbrus rõkkab  rõõmsast linnulaulust.

9.  Kui sa aias kõnnid, tunned sa, et selle maailma mured lihtsalt langevad sinu õlult. Mida rohkem sa edasi liigud, seda suuremat valgust ja rahu sa tunned.

10.  Jätka lihtsalt jalutamist ja lase endal tunda, kuidas aia rahu ja rahulikkus võtab endasse kõik sinu mured ja vaevad. Kui sa tunned end ülendatuna ja rahus, siis võta hetk aega ringi vaatamiseks.

11.   Ringi vaadates näed sa kahte kivist nikerdatud pinki. Istu ühele nendest ja tee oma olemine mugavaks. Keskenda tähelepanu oma südamele ja sule silmad. Lase endal tunda, et  oled täielikus rahus selles ilusas aias. Tegelikult   tunned sa kuidagi,  et see on kodu.

12.  Nüüd kujuta ette, et  avad silmad ja vaatad enda vastasolevat pinki. Oma üllatuseks märkad sa, et keegi istub sellel pingil. Kui sa lähemalt vaatad, siis mõistad sa, et see olen tõepoolest mina, sinu Jeesus, kes sinu ees istub

13. Tunne end mugavalt  minu Kohalolekus.

14.   Nüüd keskenda oma tähelepanu minu südamele ja luba endal tunda, et minu süda kiirgab sulle tingimusteta armastust. Luba endale mõned hetked selle omaksvõtmiseks, et mina armastan sind tingimusteta.

15.   Las minu tingimusteta armastus haarab sind endasse ja tunneta, kuidas see hävitab ära kõik, mis on ebatäiuslik ja ebareaalne. See on tõepoolest täiuslik armastus, mis viskab välja kogu hirmu ja kõik teised ebatäiuslikud emotsioonid.

16.   Sel ajal,  kui sa minu ees istud ja minu armastus sind endasse haarab, meenuta oma maist olukorda. Ära lase ennast häirida ühelgi selle olukorra aspektil. Lihtsalt too oma olukord hetkeks oma teadlikku teadlikkusse. Siis vaata jälle minu peale ja sõnasta oma meeles küsimus. Ära küsi minult, mida sa peaksid oma olukorraga peale hakkama, sest sa pead kasutama oma vaba tahet selleks, et ise valida, mida teha. Palu, et ma näitaksin sulle kõrgemat arusaamist sellest olukorrast, nii et sa saaksid teada õige lahenduse või vastuse.

17.  Kui sa oled küsimuse sõnastanud, siis saada see mulle.

18.  Siis sule silmad ja keskendu  minu armastusele. Lase end sellest armastusest nii haarata, et  unustad kõik selle maailma mured.

19. Mõne aja pärast, kui sa oled mõnda aega minu armastuses olnud, peaks sinu tähelepanu loomulikult kalduma küsimuse juurde tagasi. Lihtsalt keskendu minu südamele ja kuula vastust. Kui sa ei saa kohest vastust, ära heida meelt. Lihtsalt keskendu minu tingimusteta armastusele ja luba endal olla sellest armastusest haaratud nii kaua kui soovid.

20.  Kui sa tunned, et  oled selles armastuses olnud  nii palju kui suutsid, kui  tunned , et karikas voolab üle, siis visualiseeri, et sa lahkud vaikselt sellest ilusast aiast ja lähed läbi tunneli tagasi.

21.  Nüüd  istud sa toolil oma toas. Anna endale mõned hetked selleks, et tavateadvuse seisundisse tagasi pöörduda.

Alguses ei pruugi sa saada koheseid vastuseid selles harjutuses. Vastuse jõudmine sinu teadlikku meelde võib võtta mõnda aega. Lihtsalt ole valvas ja püüa jätta mõned hetked iga päev selleks, et seesmiselt kuulatada. Pärast mõnda aega, olgu need tunnid, päevad või isegi nädalad, tuleb vastus.

Korda seda harjutust nii sageli kui sulle meeldib. Kui sa tõesti tahad saada vastuseid teatud olukorra kohta, korda seda harjutust senikaua, kui oled saanud piisava sisemise suunamise .

Ma väga soovitan, et sul oleks alati käepärast kirjutustarbed, kui sa seda harjutust sooritad. Pärast visualiseerimist võta endale mõned hetked kõikide mõtete ja äratundmiste kirjapanekuks, mis sulle tulevad. Kui sa täidad seda osa harjutusest, siis üllatud sa ise ka juhiste üle, mida sa saad.

Selle harjutuse eesmärk on aidata sul häälestada oma teadvust minule. Kui sa oled seda harjutust mingi aja kestel teinud, siis võid sa tunda, et  suudad saavutada niisuguse häälestumise ka oma igapäevategevuste kestel. See on hea. Ma soovin, et sul oleks pidev ühendus minuga.


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine