Küsimus selle kohta, kas Jeesus oli juba siis ülestõusnud olevus, kui ta Veenuselt Maa peale tuli

Küsimus: Kallis Jeesus, ühes oma vastuses ütlesid sa, et sa tulid Maa peale  koos 144 000  hingega Veenuselt, koos Sanat Kumaraga Maa päästmise missioonile. Mul on selle kohta küsimus. Minu jaoks tähendab see, et te juba olite küpsed hinged. Kas sa siis juba olid üles tõusnud ja kas siis nõudis sinu missioon seda, et sa sooritaksid uuesti oma ülestõusmise?

Vastus Jeesuselt:
Sanat Kumara ja tema kaksikleek Leedi Veenus olid mõlemad Ülestõusnud Meistrid, nagu olid seda ka seitse Püha Kumarat, kes samuti Sanat Kumara missiooni toetasid. Kuid 144 000 hinge, kes tegelikult Maa peale laskusid ja füüsilise kehastuse sellel planeedil võtsid, polnud Ülestõusnud Meistrid.

Muidugi tõsiasi, et hinged Veenuselt Maa peale tulid, ei tähenda mitte seda, et Veenusel eksisteerib tsivilisatsioon, mille sagedusspekter  on maise inimtsivilisatsiooniga samal tasemel. Me ei tulnud siia kosmoselaval. Planeet Veenus on üles  tõusnud  kõrgemale vibratsioonitasandile ja seepärast pole sellel nähtavat elu füüsilises mõttes ega inimolendite teaduslike vahenditega tuvastamise mõttes. Elu Veenusel eksisteerib kõrgema vibratsiooni spektris, kuid see ei tähenda, et kõik Veenuse elanikud oleksid saanud Ülestõusnud Meistriteks. Hinged Veenusel liiguvad oma ülestõusmise suunas, kuid nad on oluliselt eespool Maa peal olevatest hingedest.

Need hinged, kes koos Sanat Kumaraga  Maa peale laskusid, polnud Ülestõusnud Meistrid, mina kaasa arvatud. Kuid nad olid küpsemad kui ükski nendest hingedest, kes Maa peale oli kehastunud sel ajal. (see oli nii sel pimedal ajal). Meil polnud mingit karmilist  vajadust Maa peale inkarneeruda, see oli vabatahtlik missioon.

Ühest küljest võiks öelda, et ma olin Maa peale tulles küps hing, kuid mul polnud tõesti soovi end iidoliks teha, nagu on seda teinud õigeusklik kristlus minuga. Ma tahan selgeks teha, et isegi küps hing ei erine oluliselt teistest ega ole  tähtsam  kõigist teistest. Sellest pole enamus inimesi aru saanud.

Nad vaatavad  mistahes vaimset meistrit, olgu see siis mina, Buddha, Krishna või keegi teine, kes on kõrgemal keskmisest inimolevusest ja järeldavad, et selle meistril peab olema midagi, mida temal ei ole ja et sellepärast suutis tema teha seda, mida tema tegi. See on lihtsalt inimego katse takistada sel inimesel meie eeskuju järgimast.

Kui te järeldate, et ma olin nii edasijõudnud hing, et  suutsin teha midagi, mida teie ei suudaks, siis te pole taibanud minu missiooni. Kui te arvate, et kehastumine Maa peale oli minu jaoks tunduvalt kergem, sest mina olin küps hing enne, kui ma siia tulin, siis pole te mõistnud minu siiatulemise eesmärki.

Need initsiatsioonid, mille ma pidin läbima sellel planeedil, polnud minu jaoks kergemad kui initsiatsioonid, millega seisab silmitsi iga maapealne olevus. Mul oli palju kehastusi ja ma olin laskunud duaalsuse teadvusse. Polnud garantiid, et ma suudan tõusta  sellest teadvusest kõrgemale ja võita oma ülestõusmine. Ent ma tegin seda ja selle tõttu on tõusmine nüüd teiste jaoks kergem. Nii, et pole olemas põhjendatud vabandust minu eeskuju järgimise võimatuse kohta. Mida üks on teinud, selle tegemiseks on kõigil potentsiaal olemas. See pole võimekuse küsimus. See on otsustamise küsimus. 


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine