Ema vihkamise ületamine

Kogu teadaoleva ajaloo kestel on selle planeedi usuelus domineerinud kujutelm, et Jumal on üksnes mees ning teda on tihtipeale kujutatud kõrgel taevas oleva kõikvõimsa isa-kujuna. Mõnikord on teda kirjeldatud vihase kohtumõistjana, kes valvab su iga liigutust, olles valmis sind karmilt karistama iga üleastumise eest. 

 Kas võib olla nii, et see kujutis Jumalast on meelega loodud inimkonna kontrollimiseks, põhjustades inimestes passiivsusetunde, mis paneb eitama oma loovat potentsiaali? Ehk on nüüd aeg vastu astuda niisugusele kujutisele ja jõuda selleni, et Jumalal on nii mees- kui naispoolus ja et me ei adu Jumalat, elu ega iseennast, tundmata nende pooluste vahelist suhet? 

Kui oled avatud neile ideedele, siis saavad sellel veebilehel olevad õpetused avardada sinu arusaamist  Jumalikust naispoolusest, et saaksid taastada  oma tõelise osa Jumaliku naispoolusega kaas-loojana. Kasuta õpetusi oma kaas-loovate jõudude tagasisaamiseks ja kõrvaldagem koos kitsendused ja kannatused sellelt planeedilt. 

Aktsepteerigem koos, et Isal on suur rõõm anda meile kuningriiki, kuid me peame olema avatud ukseks selle toomisel füüsilisse nähtavusse. Pealegi andis Jumalik meespoolus – Jumaliku naispooluse väljendajatele – valitsemise Maa üle.


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine