Tänulikkusest

Küsimus: Kas sa meenutaksid meile tänulikkuse jõudu?

Vastus Ema Marialt: 

Teadke, et teile on seda meelde tuletatud, mu armsad! 

Pole teist teed, kui te ise, individuaalselt igaüks, teete teadliku otsuse tänulikkusejõu meenutamiseks iseendale. Selleks peate te otsustama, mis just isiklikult teie jaoks töötab meeldetuletajana. Kas te loote siis endi jaoks mingi meetodi, mis aitab teil mäletada? Või te otsustate lausuda lihtsa kinnituse tänulikkuse kohta igapäevaselt? Või te mediteerite diktaadikatkendile või Tänulikkuse rosaariumile? Või loete te igapäevaselt Tänulikkuse rosaariumi?

Loomulikult on tähtis meenutada endale tänulikkuse jõudu, sest nagu te teate, on universum peegel ja universum on kujundatud andma teile mistahes kogemust, mida te saada soovite, mu armsad. Niisiis, kui sa pole tänulik, siis võib see tähendada vaid seda, et sinus on puuduolemise tunne, et sa tunned, et sul pole piisavalt ning seepärast pole sul põhjust olla tänulik.

Mis on sel juhul alateadlik sõnum kosmilisele peeglile? See on:

„Ma tahan kogeda puuduses olemist, ma tahan kogeda seda, et mul pole piisavalt nii, et mul oleks põhjust tunda tänamatust, sest ma tahan tunda tänamatust. Anna siis mulle väline põhjus, et saaksin tänamatust kogeda.“

Ja universum vastab:

„Jah, mu armas, kui see on sinu tõsine tahtmine, siis minu leping kohustab mind pakkuma sulle seda, mida sa ütlesid end vajavat,“

Kui te omi tundeid muudate, kui te otsustate võtta valitsemise oma tunnete üle, oma tundemaailma üle ning lubate endal tunda tänulikkust, siis missuguse sõnumi te  NÜÜD peeglile saadate? Teele läheb sõnum selle kohta, et teil on piisavalt või vähemalt olete te tänulik selle eest, mis iganes teil on ning te saadate teele järgmise sõnumi:

„Ma tahan kogeda seda, mis tähendab olla tänulik ja omada veelgi enamat.“

Seepeale vastab universum: „Oo, mu armas, lõpuks ometi lased sa mul täita enda suhtes kõrgemat potentsiaali. Ma saan pakkuda sulle külluslikku elu ja loomulikult annan ma sulle enamat sinu praegusest. Ja kui sa tunned veelgi enam tänulikkust olemasolevast, siis saan ma anda sulle veelgi enam - ma saan paljundada neid talente, mida sina oled paljunadanud, mu armas.“

Te näete, et elu on arusaamine universumi peegliksolemisest ja vaimne tee kätkeb endas selle illusiooni ületamist, et materiaalsel maailmal on teie kui vaimse olevuse üle võim. Miks inimesed lasevad endil arvata, et neil pole piisavalt materiaalses maailmas? Kas ei juhi seda tunne, et nende materiaalne ümbruskond omab võimu nende emotsioonide üle ning nad ütlevad: „Ma ei saa tunda tänulikkust, kui minu jaoks pole täidetud see või teine materiaalne tingimus.“ See sisaldab sõnumit, et ainemaailm, väline maailm omab jõudu sinu sisemise maailma üle, sinu tundekeha üle, sinu emotsionaalse keha üle.

Kuid vaimne tee sisaldab selle illusiooni ületamist, annab mõistmise, et sinu emotsioonid peavad alluma sinu mentaalse keha teadlikule kontrollile, mis peab omakorda olema sinu identiteedikeha teadliku kontrolli all nii, et sinuni on jõudnud teadmine endast kui vaimolendist. Ja seepärast lased sa oma identiteedil valitseda oma mentaalset keha, valitseda oma tundeid ning sinus on selge teadmine, et sa võid tunda seda, mida sina tunda tahad, sõltumata sind ümbritsevatest füüsilistest tingimustest.

Ja seepärast omad sa jõudu – kui sul jätkub tahet – võtta valitsemine oma tundemaailma üle ja tunda tänulikkust hoolimata sellest, mida sa omad või ei oma materiaalses maailmas, sest viimane teenib vaimset maailma, olles suuteline väljendama vaimset maailma nii, et all oleks samuti, nagu on Üleval; nii, et külluslik elu saaks väljenduda Maa peal ja sinu isiklikus elus, mu armas. 


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine