Algteadmisi Elu Mõistmiseks (Kim Michaels)

 

 
Algteadmisi_Elu_epubxprint
Selles raamatus on käsitletud kõiki olulisi teemasid, mis aitavad süvendada inimesel oma olemuse mõistmist, on abiks elusündmuste lahtimõtestamisel ning aitavad mõista läbi enese käitumise ja suhtumise muutmise, ka väliste olukordade muutumise imet.
 
  
Raamatus on teadmisi universumist, inimese neljast madalamast kehast, kontakti leidmisest oma Kõrgema Minaga ja elu eesmärgist vaimses valguses.
 
  
Lugeja saab kinnitust juba temas sisemistel tasanditel tunnetatavast ja see saab abiks olla tema elueesmärgi lahtimõtestamisel, täitmisel ja elus tõelise väärtuse leidmisel.
 
 
 Trükitud raamatu hind 15 eurot (sisaldab postikulu Eesti piires).

Formaat 20 x 13 cm, 200 lk


PABERVÄLJAANDE ostmiseks: kirjuta oma nimi ja aadress emailile  See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.  ja
tee ülekanne MTÜ Kuldajastu arveldusarvele EE821010220202212220.

 


E-RAAMATU ostmiseks saada kiri oma sooviga See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.  ja tee 4.49 eur ülekanne MTÜ Kuldajastu arveldusarvele EE821010220202212220.
 
 
E-raamat on EPUB formaadis, mis tähendab, et e-raamatu lugemiseks vajate te programmi, mis teie arvutis e-raamatu avab.  Kui teie arvutis see  puudub, siis saate alla laadida vastava programmi näiteks siit, tasuta.
 
Läbitunnetatud lugemiselamust!

Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine