Vaimse Valguse vägi (Kim Michaels)

Vaimsevalguse72Selges ja lihtsas keeles sõnastatud teejuht, et avastada ja avada sinu enese sees peituv vaimne vägi. Meisterlikkuse saavutamine iseenda üle on olnud inimkonna salajane soov läbi aegade. Vaatamata paljudele takistustele on nii mõnedki meistrid selle keeruka teekonna edukalt läbinud ning jõudnud valgustatusele.  Teejuhtidena on nad valmis meilegi juhtnööre jagama.

Autor selgitab inspireerivalt, kuidas meistrite õpetuste abil lukust lahti keerata oma Mina lõputut vaimset väge ning  jagab praktilisi nõuandeid, kuidas läbi aegade hinnatud tarkust saab edukalt ka tänapäeval oma ellu rakendada.

Vaimsed meistrid pakuvad enesemeisterlikkuse teed, millel käies saavutame järk-järgult kontrolli oma reaktsioonide üle mistahes situatsioonides. Selle asemel, et lasta elul end pimesi siia-sinna kanda, saame puhastada oma meele, kuni suudame tõusta kõrgema teadlikkuse ja teadvustamise seisundisse.

Enesemeisterlikkuse saavutamine ja vaimse väe avamine iseendas on astmeline protsess. Sel  teekonnal viskame oma meelest välja vanad uskumused kui värvilised klaasikillud, mis puhast  vaimset valgust läbi meie mina-taju moonutavad. Ainus tee oma vaimse väe avamiseks on meele tühjendamine inimkaleidoskoobi elementidest, mis takistavad ja moonutavad meie kõrgema Mina poolt tulevat energiavoolu.

Raamatu hind 16.00 eur, sisaldades postikulu Eesti piires.
Trükitud raamatu formaat on 18 x 13 cm, maht 288 lk. 

Kui soovid osta, kirjuta oma nimi ja postiaadress emailile   See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.  ja
tee ülekanne - 15 eur-  MTÜ Kuldajastu arveldusarvele EE821010220202212220.
 
 
 

Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine