Osale ülemaailmses ühislugemises, et suurendada ühist jõupingutust

Mis on ühislugemine?

Veebilehel transcendencetoolbox.com kutsuvad ülestõusnud meistrid inimesi üle maailma lugema kord päevas (sulle sobival ajal) sama rosaariumi, dikriid või invokatsiooni ühel kindlal ajaperioodil, näiteks 33 päeva järjest. Meistrid on valinud konkreetsed rosaariumid, dikriid või invokatsioonid omal nägemusel hetke vajaduse põhiselt, mis aitaks ära hoida mõnda kindlat õnnetust või tõsta inimkonna teadvuse seisundit.

Miks ühineda ühislugemisega?
Kui mitu inimest loeb iga päevaselt sama rosaariumi, dikriid või invokatsiooni siis omab see mitmekordistavat efekti, mis mõjutab tervikuna nii kogu planeeti kui ka isiklikku tasandit. Ehk teisisõnu, sinu jõupingutus omab palju võimsamat efekti kui ühined ühislugemisega. Invokatsioonide ja dikriide võimsus mitmekordistub eksponentsiaalselt vastavalt inimeste arvule, kes seda loevad. Näiteks 2 x 2 = 4, 4 x 4 = 16 ja 16 x 16 = 256.

2015 aasta käimasolev ühislugemine
2015 aastal läbib planeet kolmanda kiire - armastuse kiire -  initsiatsioone. Selleks kasuta dikriisid ja invokatsioone mis on seotud armastusega. Ja kindlasti loe ka Peaingel Miikaeli, Astrea ja Saint Germaini dikriisid või invokatsioone, mille leiad siit: http://www.transcendencetoolbox.com/practical-tools/invocations/565-invocations-01-protection-and-clearance

3.01 Decree to Elohim Heros and Amora

3.02 Decree to Archangel Chamuel

Ema Maria 500 ülemaailmne ühislugemine

Oma 2014 aasta jõulude aja diktaadis ütles Ema Maria, et aasta suurim vaimse valguse esile tulemine oli jõulude ajal, kuna paljud inimesed tähistasid seda koos. Lisaks ütles ta, et kui 500 inimest loeksid üheskoos järjest neli tundi transcendencetoolbox.com veebilehel olevaid dikriisid ja invokatsioone, siis tooksid nad esile sama palju vaimset valgust kui miljardid kristlased seda jõulude ajal teevad.

Sellest tulenevalt, viime me läbi ühislugemise, kus me otsime üle maailma vähemalt 500 inimest (või üle selle), kes loeksid samu dikriisid ja invokatsioone ühel ja samal ajal. Alustame ühislugemisega üks kord kuus, iga kuu VIIMASEL PÜHAPÄEVAL. Esimene ühislugemine toimub sel pühapäeval, 25.jaanuaril 2015. Järgmine toimub 22. veebruaril jne.

Ühislugemise ajastatus

Kuna meie planeedil on nii palju eri ajatsoone siis oleks väga raske saada kõiki lugema ühel ja samal ajal. Sel juhul peaksid paljud inimesed seda tegema väga ebasobivatel kellaaegadel, mis võib aga kaasa tuua osavõtjate arvu vähenemise. Ema Maria on heaks kiitnud programmi, kus inimesed on jagatud kolme gruppi ning kus iga grupp loeb üheskoos omas ajavööndis. Grupi saad sa valida ajatsooni järgi. Ema Maria ütles, et ta tagab mitmekordistava teguri, et see annaks sama efekti, mis tekib siis, kui me kõik üheskoos ühel ja samal ajal loeksime.

Grupid on valitud järgneva kaardi alusel: http://www.timeanddate.com/time/map/

Igas ajatsoonis algab ühislugemine pühapäeva keskpäeval, kell 12 ning kestab neli tundi.

Grupp 1, Venemaa, Austraalia, Aasia:

Alguseaeg selles ajatsoonis on selle järgi kus asub Novosibirsk ja Alma-Ata. See on siis kaardi järgi UTC+6.

Grupp 2, Euroopa, Aafrika

Alguseaeg selles ajatsoonis on selle järgi kus asub Pariis. See on siis kaardi järgi UTC+1. See jääb siis Eestile kõige lähemale ning see tähendab et ühislugemise algusaeg on kell 1 päeval.

Grupp 3, Ameerikad

Alguseaeg selles ajatsoonis on selle järgi kus asub  Minneapolis ja Chicago. See on siis kaardi järgi UTC-6.

Ühislugemise programm

Allpool leiad programmi ühislugemisele. Kui kõik loevad neid dikriisid ja invokatsioone selles järjestuses, mis siin kirjas, saavutab see ühislugemine maksimaalse efekti. Nende dikriide ja invokatsioonide lugemine võtab aega umbes neli tundi. Kui see võtab sinul rohkem aega, siis võid peale nelja tundi lõpetada või ka soovi korral lõpuni lugeda.

Kui sa osaled ühislugemisel mõnes teises keeles kui inglise siis palun kasuta neid dikriisid ja invokatsioone, mis on tõlgitud ning tee oma programm inglise keele omaga sarnaseks.

Programmis tehakse aeg-ajalt uuendusi seega palun jälgi enne ühislugemise algust inglise keelset kodulehte: http://www.transcendencetoolbox.com/world-change/world-vigil/595-mother-marys-500-world-vigil

Me loodame, et sa aitad jagada infot selle ühislugemise programmist, rääkides sellest oma tuttavatele.

Ema Maria 500 ühislugemise programm:

1.05 Archangel Michael, you are here 9 korda (12 min)

3.02 Decree to Archangel Chamuel 9X (15 min)

WINV01: East-West Invocation (40 min)

3.01 Decree to Elohim Heros and Amora 9X (15 min)

ROS04: Mother Mary’s Miracle Forgiveness Rosary (40 min)

3.03: Decree to Paul the Venetian 9X (18 min)

WINV06: Miracle Invocation for Consuming Conflict (47 min)

4.01 Decree to Elohim Astrea and Purity (24 X) (24 min)

7.02 Decree to Archangel Zadkiel and Holy Amethyst

7.03 Decree to Saint Germain

Loe viimaseid kahte dikriisid nii palju kordi, et täita aeg, mis on jäänud nelja tunni täitumiseni.

 


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine