Ühislugemine 15. augustil 2015

20. juunil Tallinnas toimunud seminaril oli enamus osavõtjatest huvitatud taas kokkusaamisest ning dikriide, invokatsioonide ja rosaariumide ühislugemist. 

Esimene ühislugemine toimub 15. augustil Tallinnas ja täpne asukoht sõltub osavõtjate arvust. Lisaks harjutuste ühislugemisele on sellel seminaril plaanis ka arutelud. Samuti saavad väiksemate kogemustega huvilised esitada kogenumatele küsimusi, mis puudutavad erinevaid vaimseid teemasid.

Plaanis on kuni viie harjutuse ühislugemine:

Ühislugemine toimub inglise keeles Kim Michals’i helifailide järgi, sest paljud harjutused ei ole eesti keelde tõlgitud ja vajaliku kiirusega lugemisrütmi saavutamine sõnumi säilimisel tõlketeksti puhul on üsna keerukas.

Inimesed, kelle inglise keele oskus ei ole nende endi arvates piisavalt hea, võiksid siiski seminaril osaleda. Harjutuse tegemisel on kõige olulisem tegija siiras tahe. Seminari toimumiseni on jäänud enam kui 1 kuu ja selle aja jooksul on hea tahte korral võimalik ennast tekstiga kurssi viia ning iseseisvalt harjutada. Usun, et kui harjutus on iseseisvalt 5 korda läbi tehtud, siis suudetakse ka inglisekeelsel ühislugemisel osaleda. Perfektsust meistrid ei nõua.

Ühislugemisel on kaks eesmärki ja mõju. Individuaalsel tasandil on selleks iga osaleja psüühe tervendamine, vaimse kaitse tugevdamine rõhuasetusega andestamisel ja iseenda armastamisel. Kollektiivsel tasandil on üritus suunatud Eesti inimeste alateadvuses peituva andestamatuse ja enese mittearmastamise transformeerimisele. Teistele (eelkõige Venemaale ja venelastele) andestamine on esmalt vajalik meie endi jaoks. Eesti ühiskond ei saa enne vabaneda sisemistest vastuoludest, kui selle üks osa elanikust suudab andestada teisele osale elanikest.

20. juuni seminaril ütles Ema Maria oma kõnes, et juba ainuüksi seminaril osalejate (24 inimest) piisavast panustamisest piisaks Eesti kollektiivse alateadvuse ja seega ka ühiskonna oluliseks transformeerimiseks. Peame siin meeles pidama, et mitte meie, kes me sooritame mainitud vaimseid harjutusi, et transformeeri ühiskonda, vaid läbi nende harjutuste me anname omapoolsed volitused ülestõusnud meistritele seda teha.

Meie elu siin planeedil ja ka Eestis on ainult meie endi kätes. Ülestõusnud meistrid sekkuvad inimeste maisesse ellu ainult niipalju, kui meie - inimesed - neile selleks volitusi anname. Kui meie anname neile volitused teatud negatiivsed energiad eemaldada, siis nad seda ka teevad. Just see on üks oluline põhjus miks ülalmainitud vaimseid harjutusi tasub teha.

Seminari algus on planeeritud kell 10.30 ja kestus koos vestluste ja küsimuste-vastustega umbes 4 tundi.

Osavõtutasu on 5 - 15 EUR, täpne summa selgub kui on teada osalejate arv ja toimumise koht. Tasumine kohapeal sularahas.

Registreerimine aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või  See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Osalejad võivad saada ülalmainitud harjutuste helifailid, palume oma sellisest soovist registreerumisel teatada.

Kohtumiseni!

 

 


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine