Tervendamisest ja tervenemisest (1)

Küsimus: Meditsiinivaldkonda on ilmunud seadmed, ja mõned neist on ka juba turul, mis resonantsi teel tasakaalustavad inimese kehas olevad tasakaalutud vibratsioonid. Mida arvata sellisest meetodist ja nendest seadmetest?
 
Ema Maria

Nagu ma ütlesin oma vastuses geneetiliselt muundatud toidu küsimuses, on Maa peal võimalik kõiki haigusi tervendada teadvuse abil. Energiameditsiini kõrgeim potentsiaal on see, et mõned inimesed on jõudnud oma vaimses küpsuses sellisele tasemele ja on end selles suhtes harinud ja treeninud, et neil on võime kanaldada abiajajale energiat oma kõrgemast olemusest või ülestõusnud meistritelt ja tervendada seda inimest meelejõudude abil. Loomulikult on siin oluline, et ravitav saab selguse, mis tema haigust põhjustab ja ravitseja aitab inimese uuele arusaamisele, andes talle võimaluse vanast teadvusest välja kasvada. See on kõrgeim tervendamise viis.
 
Kollektiivteadvus pole praegu aga veel tasemel, mis sellist lähenemist soosiks. Seepärast oleme andnud inimkonnale teadmisi uute tehnoloogiliste seadmete loomiseks, mis teevad ära mingi osa tööst, mida saab teha meelejõudude abil. Energiameditsiinil on tõepõhi all. Samuti on teatud tehnoloogiaga võimalik tuvastada haigused emotsionaalsel, mentaalsel ja identiteedi tasandil, et aidata inimesel juba enne midagi ette võtta, kui haigus hakkab füüsilisel tasandil ilmnema. See tehnoloogia on peaaegu kõik juba olemas, aga pole välja arendatud, sest inimestel puuduvad teadmised kolme kõrgema keha olemasolust. Selles vallas on ka teisi seadmeid, aga ma ei soovi neid praegu kommenteerida.
 
Meditsiinialal töötajad ja abivajajad, kasutage eristamisvõimet, et tunda ära erinevate pakutavate tehnoloogiate päritoluallikas. Häälestuge oma südames ja tunnetage, kas mingi tehnoloogia on õige või pole. Üks võimalus seda teha on vaadata nende inimeste kavatsusi ja hinnata nende teadvust, kes need seadmed on välja arendanud või neid reklaamivad. Nii mõnigi seadmelooja kinnitab, et see ravib kõik haigused ja lahendab kõik probleemid. See võib tähendada, et nad ei ole aru saanud haiguste põhjustest. Nad ei tea, et haigus viitab millelegi, mis asub inimese teadvuses.
 
Mõned abivajajad tahavad kerge vaevaga justkui ime läbi mingist haigusest energialaine abil vabaneda. Aga kui haigus on selle tagajärg, mille inimene on loonud paljude elude jooksul oma kolmes kõrgemas kehas, kuidas saab siis loota, et energiakiire viieks minutiks füüsilisse kehasse suunamisel see haigus paraneb? See pole tõsiseltvõetav, mu armsad.
 
Mida kõrgem on inimese teadvus, kes mingi seadme on loonud, seda suurem on tõenäosus, et see inimene suudab häälestuda ülestõusnud sfäärile ja saab sealt juhtnööre. Sel juhul pole tegemist mitte üksnes lubadustel põhineva seadmega. Uue tehnoloogi ilmnedes ütlevad inimesed, et see pole õige asi, tegemist on pettusega. Sellega tuleb arvestada, et kui ilmub midagi uut, siis ka pimedusejõud saadavad oma õpilased sellesse valdkonda ja loovad midagi, mis tundub õige, aga tegelikult seda pole. Sellepärast vajate teie eristamisvõimet. Häälestuge oma südames ja tunnetage, kas see tekitab teis kõrgema või madalama tunde.
 
Praktikud, omades suuremaid teadmisi ja kogemusi, peaksid neid kasutama koos oma eristamisvõimega, et näha, missugusest allikast pärit tehnoloogiaga on tegemist. Inimesed, kellel on kogemus tervendamise valdkonnas, kontakteeruge omavahel, looge mingi grupp tervishoiutöötajatest, kes on samuti teadlikud ülestõusnud meistrite õpetustest ja aidake üksteisel hinnata sellelaadset tehnoloogiat. Meie, ülestõusnud meistrid, oleme väga huvitatud koostööst nende inimestega, kellel on kogemus meditsiinialal.
 
 
Paljud teist saavad uusi ideid otse meilt, seega teie teadmised ei pea tulema ainult ühe sõnumiedastaja kaudu.

Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine