Enese psühholoogiaga tegelemisest

Ema Maria

Holland 2.06.2017

Te läbite oma teel väga mitmeid faase. Teatud astmel hakkate te oma teel rohkem tähelepanu pöörama oma emotsionaalsetele reaktsioonidele, aga te pole veel lahendanud seda põhjust, mis selle reaktsiooni tekitas. Ego võib tõlgendada kõike oma nägemuse järgi. Seepärast püüdke lahenduse leidmisel ühendust saada oma kõrgema olemusega või ülestõusnud meistritega.

Niisiis. on oluline ennast mitte väga koormata mingi emotsiooniga, vaid vaadata seda emotsiooni või olukorda oma kõrgema mina perspektiivist. Kõige olulisem on vaadata oma psühholoogiasse järjest sügavamale, tervendada emotsionaalsed haavad, puhastada energiaväli ja näha seda sügavat uskumust, mis teid sellesse emotsionaalsesse reaktsiooni ikka ja jälle tõmbab. Väga oluline on leida  reaktsiooni taga olev sügav uskumus, selle põhjus, miks te näiteks olete kriitiline, alahindate või süüdistate ennast karmilt.

Võib-olla olete te võtnud endale mingi kollektiivteadvuses oleva mustri, mis on alguse saanud suhtes pereliikmega. Teie pereliikmel, kes teile mingi haava tekitas, ei pruukinud olla selleks kurja kavatsust, vaid ta kasvas üles ühiskonnas, mis sisaldas neidsamu kollektiivteadvuses olevaid mustreid, pidades neid normaalseks. Võib-olla kohtlesid teie vanemad lapsepõlves teid süüdistavalt vaid selleks, et teid ohjas hoida heas uskumuses, et teist kasvab niimoodi tubli ühiskonnaliige.

Mõnedel rahvastel on levinud väga süüdistav suhtumine teistesse. Inimesed on kasvanud sellise suhtumisega üles. Niisugune olukord tuleb läbi näha tänases teadmises ja mõista, et see pole normaalne. Teie käitumismuster ja reaktsioon paljudele olukordadele ei tule teie kõrgemalt olemuselt. Ja te peate otsustama, kas see muster, mis mingit reaktsiooni teis vallandab, on väärt lahtilaskmist või tahate seda kogu oma ülejäänud elu kaasas kanda. Me oleme andnud teile abivahendeid neist mustritest vabanemiseks.


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine