Praktilise meetmed psühholoogiliste probleemide puhul

Milliseid praktilisi meetmeid saavad inimesed rakendada oma psühholoogiliste probleemide lahendamiseks?

 Jeesuse vastus:
Alustagem rituaalist. Ema Maria rosaariumid on kavandatud spetsiaalselt selleks, et ebatäiuslikku energiat transmuteerida, aga nende funktsiooniks on ka  hinge teadlikuks tegemine nendest ebatäiuslikest uskumustest, mida tuleb ületada. Nii et rosaariumide sõnade peale mediteerimisega ja nende sõnade enda sees läbitunnetamisega võivad inimesed olulist edu saavutada. Endastmõistetavalt on ka vaimne kaitse tähtis selleks, et sa ei võtaks endasse psühholoogilisi probleeme väljastpoolt.

Aga äärmiselt tähtis on see, et inimesed võtaksid omaks suhtumise, et nad saavad oma psühholoogilisi probleeme lahendada ainult suurema teadlikkuse abil, mis võimaldab neil asendada mineviku ebatäiuslikud valikud paremate valikutega siin ja praegu. See peaks viima enese-vaatlemise seisundini, milles inimesed otsivad alati paremat arusaamist psühholoogiast üldiselt ja suuremat teadlikolekut omaenda psühholoogilistest takistustest. Seda suuremat arusaamist võib endastmõistetavalt saavutada raamatute lugemise või psühholoogiliste küsimustega tegelevatel kursustel käimisega.

Aga väga kasulik on ka tegeleda mingi individuaalse või grupiteraapia vormiga, mis aitab sul näha seda, mida sa üksinda näha ei suuda ja seda just seepärast, et mingi ebaõige uskumus võis olla  sinu eluvoolu osaks paljude kehastuste jooksul ning seepärast võib sul olla raske näha, mis toimub. Teistel inimestel on alati  suhteliselt kergem näha pindu teise silmas kui palki omaenda silmas (Matt.7:3). Ma tahan öelda seda, et kui sa oled siiras vaimne otsija, siis võid sa kasu saada sellest, et  palud teisi inimesi, sõpru või väljaõppinud professionaali, paljastada need psühholoogilised tõkked, mida sa ise näha ei suuda.  Sa võid saada  väärtusliku pilguheidu ka selle kaudu, kui  sa kasutad oma intuitiivseid omadusi selleks, et saada sügavamat teadlkuolekut sellest, mis  toimub sinu teadliku teadllikkuse tasemest allpool.

 


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine