Soovitus, mis aitab reageerida rasketes olukordadaes positiivsemal viisil

Kas sul on mingi soovitus, mis saab aidata reageerida rasketele olukordadele positiivsemal viisil?

Sinu esimene mure peaks olema see, et sa väldiksite enda jaoks negatiivse karma loomist. Sellepärast pead sa teise põse pöörama ja vältima olukorrale negatiivsete tunnetega – nagu viha või kättemaksu soov – reageerimist. Ma mõistan, et enne kui sa tõesti suudad teise põse pöörata, pead sa olema jõudnud teatud sisemise otsustavuse punktini, sa   pead täielikult mõistma ja aktsepteerima seda, et elu on võimalus kasvu jaoks. Selle sisemise otsustavuseni jõudmine nõuab pingutust, aga ta nõuab arusaamist ka sellest, kuidas elu tegelikult materiaalses universumis töötab. Sellepärast luba, et ma annan sulle sellest lühikese ülevaate.

Ma mõistan täielikult seda, et paljud inimesed tunnevad, et nad on nende olukordade ohvrid, mis nende kontrollile ei allu. Üks tavalisemaid küsimusi, mida inimesed küsivad, kui nad raskesse situatsiooni satuvad, on: „Miks see minuga juhtus?“ Enamus inimesi tunnevad, et nad ei võinud kuidagi valida niisuguseid raskeid katsumusi, millega nad nüüd elus silmitsi seisavad. Kuigi see rektsioon on mõistetav, pean ma ütlema, et see on sageli vale.

Nagu ma olen korduvalt väitnud, on inimolendid ise loonud käesolevad olukorrad planeedil Maa. Nad on loonud need olukorrad sellega, et on teinud ebaõigeid valikuid ja on sellega Jumala energiat valesti kvalifitseerinud. Seda tehes on nad loonud isikliku karma ja see karma tegutseb magnetina, mis tõmbab nende hingi materiaalsesse universumisse tagasi. Ma mõistan täielikult seda, et kui sa oled kehastuses ja raskes olukorras, siis on raske näha seda olukorda kui oma valikute tulemust. Põhjus on selles, et kui hing on kehastuses, siis see või teine  situatsiooni tihtipeale  vallutab ta või imeb ta endasse. Aga kui hing on kehastusest väljas, siis ta väldib sellist kaasahaaratust ja ta on võimeline vaatlema seda situatsiooni kõrgemast ja vähem emotsionaalsest perspektiivist. On ilmunud palju raamatuid, mis kirjeldavad seda situatsiooni, mida hinged eluaegade vahel või surmalähedaste kogemuste ajal kohtavad. Ma väga soovitan sul neid raamatuid uurida.

Enne kui hing kehastusse tuleb, kohtub ta oma vaimsete õpetajatega ja koostab selle konkreetse eluaja plaani. Kuna hing ei ole väliste olukordade poolt vallutatud, siis saab ta võtta pikaajalise perspektiivi ja teha otsuseid, mis on mõeldud selleks, et nad aitaksid isiklikul  teel kõrgemale tasemele tõusta. Kui hing planeerib oma järgmist kehastust, siis valib ta kehastumise sellistesse olukordadesse, mis pakuvad talle maksimaalset kasvuvõimalust. Kui ma räägin maksimaalsest kasvuvõimalusest, siis ei mõtle ma seda, et hing valib olukorrad, kus kõik on kerge ja mugav. Vastupidi populaarsele arvamusele, on iga hing, kes planeedile Maa laskub, julge hing. Käesolevad olukorrad sellel planeedil on väga rasked ja see nõuab hingelt palju julgust, et siin kehastuda. Nii et enamus inimesi on julged hinged, kes on otsustanud oma õppetükid ära õppida ja eluga edasi liikuda. Nad valivad sageli  kaalutletult sellised olukorrad, mis pakuvad kõige suuremaid väljakutseid või annavad võimaluse isiklikku karmat kustutada. Sõna otseses mõttes on olemas miljoneid  näiteid selle kohta, kuidas vaprad hinged on valinud kehastumise kõige raskematesse situatsioonidesse, mida on  võimalik ette kujutada. Põhjuseks on selles, et need olukorrad annavad hingele parima võimaluse kasvuks ja karma kustutamiseks.

Kasvu olemuse võti on piiratud maailmakäsitluse ja iseendast loodud piiratud kuju külge klammerdumise mahajätmine. Hing valib sageli kehastumise olukordadesse, mis sunnivad hinge mõningate oma piirangute ja kiindumustega tegelema. Hing teab, et kui ta on füüsilises kehas, siis on väga ahvatlev vältida katsumusi ja raskusi. Paljud inimesed veedavad terve eluaja, püüdes katsumusi vältida  või teha enda elu mugavaks, aga see isik takistab sageli hingel õppetükke õppimast ja seega oma teel edenemast.   Hing valib sageli sellised olukorrad, mis on nii rasked, et hingel on raske oma klammerdumusi ignoreerida.


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine