Abivahendid raskest kriisist väljatulemiseks

Ütleme, et isik on läinud läbi väga raske isikliku kriisi ja  tunneb,  et ta on energiast tühjaks tõmmatud ja ära kulunud. See isik püüab palvetada, kuid ei suuda leida sisemist rahu või sidet Jumalaga. Mida peaks selline isik tegema, et positiivsele elurajale tagasi saada?

Jeesuse vastus:
Sa alustad sellest, et tunnistad olukorra reaalsust ja reaalsus on see, et sa oled haavatud ja vajad ravi. Ma näen, et paljudel inimestel, kes on emotsionaalselt haiget saanud, ei ole aimu sellest, kuidas ennast ravida. See on üks suur puudus Lääne kultuuris, et inimesi ei ole kasvatatud arusaamises, kuidas ravida oma energiavälja ja psühholoogiat. See kõik muutub tulevaste aastakümnete jooksul, aga sellest on sulle praegu vähe abi. Nii et sul on vaja tunnistada seda, et nii nagu sinu keha võib haiget saada, nii võib haiget saada ka sinu energiaväli, see tähendab, sinu emotsionaal-, mentaal- ja identsuskeha.

Kui sa oled jala ära murdnud, siis ei ole haiglasse mineku suhtes küsimust. Sa pead veetma mõne aeja, lastes jalal paraneda enne kui saad oma normaalse rutiiniga edasi minna. Probleem on  selles, et enamus inimesi ei tunnista seda, et    nende energiaväljad võivad samamoodi viga saada  nagu nende keha.  Kui sinu energiaväli on viga saanud, siis on sul vaja igapäevasest rutiinist väljuda,   hoolitseda enese eest, ravida oma mentaal- ja emotsionaalkeha nii, nagu sa raviksid oma füüsilist keha. Aga enamus inimesi mõtlevad, et kui sa saad emotsionaalselt haiget, siis peaksid sa olema võimeline oma igapäevasid kohustusi jätkama nii, nagu poleks midagi  oleks. Kui sa murrad jala, siis sa ei arva, et  saad maratoni joosta enne, kui jalg  terveks saab. Samamoodi, kui sa oled oma energiavälja traumeeriva kogemuse läbi raskelt vigastanud, siis ei peaks  sa arvama, et  saad oma  igapäevaseid tegemisi jätkata ilma pingutuseta ennast ravida.

Kui sa leiad, et sul on raske palvetada ja mediteerida või mingil muul viisil Jumalaga  ühendust saada, siis on see nii sellepärast, et sinu energiaväli on vigastatud. Sinu väli on seetõttu avatud toksilistele energiatele või mustadele jõududele ja need voolavad sinu välja sisse. Nad võivad vallutada sinu mõtted ja tunded ja teha sul mediteerimise või isegi palvetamise raskeks. Nii et sa pead olema väga teadlik sellest, et sul on vaja võtta aega oma energiavälja ravimiseks nii, nagu sa ravid oma keha.

Sul on vaja puhata, et oma energiavälja ravida, aga puhkus ei tähenda tingimata tegevusetust. Kui sa murrad jala, siis pead sa teda paigal hoidma, aga selle olukorra vältimatu külg on see, et musklid muutuvad nõrgaks. Selleks, et oma energiavälja  ravida, pead sa lõpetama need tegevused, mis põhjustavad pingutust, nagu osa sinu igapäeva rutiinist, aga sa ei peaks muutuma lihtsalt loiuks ja passiivseks. Ma soovitan sul kõrvale lükata palju oma normaalsetest tegevustest kui  saad  ja siis teha mõned rituaalid iga päev. Kui sa oled haige ja pead  rohtu võtma, siis sinu meeles ei ole kahtlust selles suhtes, et sa pead rohtu võtma kaks korda päevas, nagu arsti poolt ette kirjutatud. Mis puutub energiavälja ravimisse, siis on sul vaja otsustada, et  hakkad teatud vaimset rituaali tegema ja et sa sooritad seda rituaali iga päev. Sa lihtsalt teed kindla otsuse, et sooritad seda  rituaali ja teed seda kindla perioodi jooksul, näiteks kaks või kolm nädalat.

Ma mõistan, et inimesed tunnevad end  pärast traumaatilist kogemust kurnatutena ja rituaali sooritamise mõte võib tunduda suruvana. Aga tegelikult tervitab sinu emotsionaalkehaseda rituaali, sest see aitab taastada sinu energiavälja korrapärasust ja  terviklikkust. Nii et võti ravimiseks ei ole lihtsalt aktiivsusest hoidumine. Võtmeks on korra taastamine ja rituaal on parim viis selleks.

Mõte otsuse tegemisest ja igapäevasest rituaali sooritamisest võib näida suruvana. Sellepärast soovitan ma läheneda sellele nii, nagu  oleks arst rohu füüsilise haiguse jaoks kirjutanud. Sel juhul on otsus tehtud vajadusest ja kui kindel otsus on tehtud, siis ehitad sa positiivse spiraali, mis lõpuks ravib sinu energiavälja terveks ja sulgeb sind nende toksiliste energiate suhtes, mis ei lase sul palvetada ega mediteerida.

Kui ma räägin rituaalist, siis ei mõtle ma sellist rituaali, mis nõuab mõtlemist või kontsentreerumist. Ma räägin rituaalist, mida sa saad sooritada peaaegu mehaanilisel viisil, kuni sa oled ravitud ja suudad panna rohkem südant selle rituaali sisse. Ma soovitan sulle Peaingel Miikaeli Rosaariumi oma energiavälja kaitseks igasuguste toksiliste energiate ja mustade jõudude vastu. Ma soovitan teha seda rosaariumi üks kord päevas kindlal ajal, soovitavalt hommikul. Ma soovitan ka Ema Maria rosaariume igapäevaselt, võib-olla õhtul. Määra lihtsalt igaks päevaks aeg, millal sa tead, et sa saad seda rituaali teha  ja siis korda seda igapäevaselt. Sa võid  lugeda  erinevaid rosaariume iga päev ja siis pühapäeval võtta Ida-Lääne Rosaariumi, nii et iga sinu hingefragment saaks tagasi toodud.

 Kui sa sooritad niisugust rituaali sellesse uskudes, siis hakkad sa märkama paranemist ja sa oled jälle võimeline tundma sidet Jumalaga. Luba mul öelda ka seda, et sel ajal, kui sa oled selles ravimise protsessis, ei peaks sa muretsema Jumalaga ühenduse tundmise pärast. Kui sinu energiaväli on haavatud või vigastatud, siis on väga raske  seda ühendust tunda. Hoolitse ainult rituaali sooritamise eest, kuni sa spontaanselt  tunned, et  side tuleb tagasi. Aga kui sa lähed stressi sellepärast, et sa ei tunne sidet Jumalaga, siis teed sa olukorra ainult hullemaks. Sellepärast soovitan ma sellist rituaali, mida sa saad mehaaniliselt teha, kuni sinu energiaväli saab terviklikkuse tagasi selleks, et taastada side Jumalaga.


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine