Miks me kogeme niisuguseid olukordi, mis näivad mitte kunagi muutuvat?

Miks me kogeme niisuguseid olukordi, mis näivad mitte kunagi muutuvat?

Jeesuse vastus:
Selleks on kaks põhjust. Üks on see, et see olukord annab võimaluse mingi elu õppetunni äraõppimiseks. Nii kaua kui hing õpib, olukord ei muutu. See ei ole mingit liiki maagia tulemus. Paljudel juhtudel ei muutu olukord enne, kui isik võtab ette teatud toimingud. Isiku psühholoogiliste piirangute tõttu ei ole ta võimeline neid toiminguid ette võtma seni, kuni hing ei ole ära õppinud selles olukorras peidus olevat õppetükki.

Teine põhjus on see, et olukord on hinge möödunud elude karma tagajärg. Paljudel juhtudel võib selline spetsiaalne olukord  nagu on seda haigus, olla tõhusaks viisiks karma tagasimaksmisel ja sellega  tuleviku jaoks  suurema vabaduse saavutamisel. Hing võis olla valinud need olukorrad selleks, et kiirendada karma tagasimaksmist.  Olukord ei muutu enne, kui karma on täielikult tasakaalustatud ehk karmavõlg tagasi makstud. Aga ma võin sulle kinnitada, et on kaugelt paremaid viise karma tasakaalustamiseks,  kui kogeda haigust või ebameeldivaid olukordi.

Kui sa seisad raskete olukordadega silmitsi ja tahad neid muuta, siis soovitan ma sul rakendada ranget karma tasakaalustamise vaimset tehnikat, eriti violetset tuld ja Ema Maria rosaariume. Samal ajal tee kõik võimalik selleks, et minna oma psühholoogiast läbi ja leida, millise õppetüki pead sa sellest olukorrast ära õppima. Peaaegu iga olukord, mida sa elus kohtad, on nii karma produkt kui vajadus mingi õppetükk ära õppida. Kui sa siis tegeled selle probleemiga mõlemast küljest,  lühendad sa seda aega, mis sul sellele otsusele jõudmiseks kulub, mille abil saab situatsiooni muuta.

Miljonid inimesed on kogenud, et pärast seda, kui nad on mõnda aega vaimset teed käinud, on nad äkki nendest olukordadest vabaks saanud, mis neile tervete dekaadide jooksul näisid järgnevat. Tegelikult võisid need olukorrad järgneda hingele kogu eluaja. Pärast seda, kui sa koged, et need näivalt lõppematud olukorrad  on äkki läinud, tuleb sul arvatavasti uuendada oma pühendumist vaimsele teele.


Jaga seda lehteE-poed ja kodulehed ning e-poe valmislahendus:

E-poe tegemine